Надійність і достовірність передачі даних відеоспостереження

Готові рішення та реалізовані проекти з використанням IOT-технологій >> Обладнання для систем відеонагляду

Надійність і достовірність передачі даних відеоспостереження

Швидке відновлення мережі після пошкодження сегмента або виходу з ладу окремого вузла забезпечує надійне цілодобове функціонування системи відеоспостереження, особливо у важкодоступних або безлюдних місцях. Об'єднання територіально розподіленої мережі в відмовостійке кільце з мінімальним часом відновлення вирішує завдання безвідмовної передачі відеоінформації з мінімальними втратами. Використання затверджених міжнародними комітетами стандартів гарантує сумісність обладнання різних виробників в рамках однієї мережі і дозволяє обирати оптимальне рішення при побудові системи відеоспостереження.

Керовані комутатори Industrial Ethernet дозволяють використовувати всі сучасні рішення мережевої безпеки для захисту від зловмисного проникнення або спотворення інформації в локальній мережі системи відеоспостереження. Захист портів з урахуванням політик, віддаленого управління комутаторами, систем фіксації помилок, попереджень і повідомлень значно підвищують вірогідність одержуваної інформації і дозволяють миттєво реагувати на відмови обладнання або зміни топології мережі.

Обладнання, яке може бути використаним в цьому рішенні

Промисловий керований Gigabit Ethernet комутатор Advantech EKI-9312 на 12 портів і EKI-9316 на 16 портів з функцією POE

POE комутатор Advantech EKI-9312

Промислові керовані Ethernet комутатори Advantech EKI-9312 на 8 і EKI-9316 на 12 портів з POE і 4-ма портами SFP

Промисловий комп'ютер Vecow IVH-9000 з 16 POE + портами на Intel® Xeon® / Core™ 6-го покоління, власниками SIM карт і знімними відсіками для HDD / SSD і робочим діапазоном -25 ° C ~ 70 ° C

Компактний комп'ютер IVH-9000

Промисловий комп'ютер Vecow IVH-9000 з 16 POE + портами на 6-th Gen Intel® Xeon® / Core™