Високопродуктивне IPC-рішення Advantech з картою GPU для додатків 3D комп'ютерної томографії

Високопродуктивне IPC-рішення Advantech з картою GPU для додатків 3D комп'ютерної томографії

Передумови

У порівнянні з традиційними процесорами, графічні процесори забезпечують чудову потужність для обробки великих обсягів даних, що робить їх ідеальними для ресурсномістких промислових додатків, таких як медична візуалізація, інтелектуальне спостереження, інтелектуальна відеоаналітика і машинне навчання. Окрім прискорення обробки даних та декодування відео, що звільняє системну пам'ять, графічні процесори забезпечують покращену графіку для точного та яскравого зображення.

Вступ

3D комп'ютерна томографія (КТ) - це технологія неруйнівного сканування, що дозволяє користувачам оглядати і перевіряти зовнішні і внутрішні структури об'єкта в трьохмірному просторі. Вона працює, приймаючи сотні чи тисячі двомірних цифрових рентгенографічних проекцій об'єкту з оглядом в 360 градусів.

Виробник медичного обладнання прийняв високопродуктивне IPC-рішення Advantech, що включає в себе шасі материнської плати IPC-7130 ATX / micro-ATX, промислову материнську плату AIMB-786 ATX та карту SKY-QUAD-GV100 NVIDIA® Quadro® GPU для задоволення потреб клієнтів в технологіях, які можуть підтримувати генерацію та обробку великих даних та трьохмірних зображеннь.

Оснащений процесором Intel® Core™ i7-8700 з 128 ГБ пам'яті, IPC дозволяє переформатувати великі обсяги даних в різноманітні площини або навіть у вигляді об'ємних (3D) уявленнь структур. Шасі материнської плати IPC-7130 ATX / micro-ATX має вбудований інтелектуальний системний модуль, що забезпечує інтелектуальне керування вентиляторами для тихої роботи. Крім того, IPC-7130 надає два 3,5-дюймових слота для жорстких дисків з можливістю гарячої заміни для зберігання великих зображеннь в RAID 1.

Промислова материнська плата AIMB-786 ATX підтримує декілька інтерфейсів зв'язку та слотів розширення, таких як LAN і волоконно-оптична мережева карта, для підключення до системи архівації і передачі зображеннь (PACS). Також, відеокарта SKY-QUAD-GV100 NVIDIA Quadro використовує архітектуру графічного процесора Turing™ і забезпечує шестиразове підвищення продуктивності у порівнянні з відеокартами попереднього покоління.

Компоненти рішення

  • IPC-7130: Настільне / настінне шасі для материнських плат ATX / micro-ATX з двома 3,5-дюймовими відсіками для жорстких дисків з можливістю гарячої заміни
  • AIMB-786: Материнська плата Intel® Core ™ i7 / i5 / i3 / Pentium® / Celeron® LGA1151 ATX 8/9-го покоління з підтримкою трьох моніторів, DDR4, USB 3.1 та SATA 3.0
  • SKY-QUAD-GV100: Карта GPU NVIDIA® Quadro® GV100, 32 ГБ, з роз'ємами PCI-e x16 і 4 x DP

Чому Advantech?

Життєві цикли продукту мають вирішальне значення для виробників медичного обладнання. Advantech гарантує строк служби 7 років для IPC-7130 та 3 роки для відеокарти SKY-QUAD-GV100 NVIDIA® Quadro® з жорстким контролем версій. Це економить клієнтам витрати на повторну атестацію нового обладнання та сертифікацію безпеки.

При установці відеокарт користувачі часто стикаються з проблемами, пов'язаними з віводом тепла, плануванням енергоспоживання, прокладкою кабелю, надійністю і обслуговуванням. Високопродуктивна відеокарта Advantech SKY-QUAD-GV100 споживає вражаючі 250 Вт, з температурою графічного процесора до 96° C (93° C з показником тактової частоти 50%). Завдяки високонадійній і міцній конструкції системи Advantech розроблені для попередження рециркуляції гарячого повітря всередині корпуса.

Висота відеокарт часто перевищує два слота, що може викликати завади, а також проблеми з налаштуванням та збіркою. Процес оцінки якості даних (DQA) від Advantech, що включає в себе температурний профіль, обрані випробування і випробування на вигоряння, пропонує надійне та сертифіковане інтеграціне рішення для максимізації ефективності та продуктивності.

ПопереднійУправління пасажиропотоком в аеропортах
НаступнийУльтратонкий модульний панельний ПК для аналізатора площі поверхні