Ультратонкий модульний панельний ПК для аналізатора площі поверхні

Ультратонкий модульний панельний ПК для аналізатора площі поверхні

Аналізатори площі поверхні і розмірів пор пропонують комплексне рішення для визначення поверхонь твердих матеріалів і використання добре знайомої методики адсорбції газу для вимірювання площі поверхні і пористості твердих частинок. Вони широко використовуються в медичній галузі і забезпечують аналіз одноточечної поверхні і багатоточечної поверхні, а також здатність поглинання різних газів.

Завдання

Аналізатор розподілу площі поверхні і розмірів пор повинен представляти закінчене рішення для надійного довгострокового використання. Він повинен мати високу підтримку середнього напрацювання на відмову MTBF і довговічність, щоб забезпечити тривалий термін служби продукту. Інтерактивний інтерфейс необхідний для забезпечення точного управління і простоти експлуатації. Нарешті, для портативності і економії простору необхідна компактна обчислювальна система.

Рішення

Компанія Advantech надала цьому замовнику надтонке модульне рішення для ПК, що включає тонку вбудовану безвентиляторну систему ARK-1122 і сенсорний безкорпусний дисплей IDS 3115 розміром 15 дюймів на базі процесора Intel Atom N2600. Це поєднання задовольняє потреби як в обчисленнях, так і в графічному відображенні, що дозволило замовнику створити свою гнучку систему аналізу.

Модульне рішення поставляється комплексно, у поставку входять індивідуальні кабелі і кріпильний кронштейн VESA, тому замовник може легко інтегрувати рішення в свою область застосування за допомогою високоефективного кабельного обладнання.

Модульна конструкція підвищує економію простору, витрат і гнучкість застосування

Модульне рішення забезпечує гнучкий і економічний вибір для інтеграції екранів і ПК так, що клієнти можуть вибрати пакет, що ідеально відповідає їхнім потребам. У порівнянні з традиційними панельними ПК, він на 30 мм більш тонкий і економить до 30% витрат на розробку. Крім того, модульне рішення забезпечує надійну продуктивність за допомогою двоядерного процесора і поставляється з трьома різними портами введення-виведення для підключення периферійних пристроїв і передачі даних через Інтернет

Зручний для читання інтерактивний інтерфейс для легкого управління

15-дюймовий ПК з модульною панеллю XGA має 5-провідний резистивний сенсорний екран, що забезпечує надійну роботу і гарантовану довговічність протягом 10 мільйонів торкань. Крім того, він дозволяє легко управляти всіма функціями приладу без використання зовнішнього комп'ютера. Архітектура відкритої передньої панелі забезпечує корпус простором для розміщення назви бренду. Крім того, завдяки вбудованому програмному забезпеченню віддаленого керування WISE-PaaS / RMM від Advantech клієнти можуть здійснювати дистанційний моніторинг і управління в режимі реального часу, щоб захистити пристрій від кібер-загроз і атак.

Модульний панельний ПК Advantech і безвентиляторний промисловий ПК надають клієнтам гнучке рішення, яке може бути налаштоване відповідно до конкретних потреб клієнтів, графіком і бюджетом.

ПопереднійIPC-рішення для додатків 3D комп'ютерної томографії
НаступнийСистеми керування світлофорами