Системи керування світлофорами і дорожним рухом

Системи керування світлофорами і дорожним рухом

Безпека руху залежить безпосередньо від інформованості міських та дорожніх служб про ситуації на дорогах в режимі реального часу. Для досягнення цієї мети залучені системи керування дорожнім рухом (СКДР), засновані на системах закритого телемовлення (CЗTV) та відеоспостереження. Останнім часом системи відеоспостереження стали невід'ємною частиною комплексної системи безпеки, оскільки сучасні контролери дозволяють не лише спостерігати і записувати відео, але й керувати реакцією системи безпеки в разі виникнення непередбачуваних ситуацій.

Зокрема, нинішні СКДР можуть аналізувати трафік на дорогах, распізнавати різноманітні види транспортних засобів (ТЗ), визначати номерні знаки, колір ТЗ, та порівнювати їх з тими що є у наявності у базах даних, наприклад, викрадення.

Вискока продуктивність рішенньй для СКДР на базі обладнання Advantech досягається за рахунок використання оптимальних математичних алгоритмів обробки відео- та аудіо-потоків, а також за допомогою сучасних апаратних рішеннь (контролери на основі промислових вбудованих комп'ютерів ARK-3403, ARK-3440, UNO-2173, UNO-2184 ). В залежності від відеоплати що використовується (серія DVP – плати відеозахвату), що входить в систему безпеки, кількість одночасно оброблених відеопотоків може досягати 16, а роздільна здатність зображення можлива в діапазоні від 704x288 до 704x576 (IP Video Server NVS‑3520 ). Інформація обробляється за допомогою програмного продукту (наприклад, Advantech Power View 6000 Digital Video Surveillance Software), та відібражається на промислових моніторах Advantech TPC-1250H.

ПопереднійУльтратонкий модульний панельний ПК для аналізатора площі поверхні
НаступнийКонтроль ваги: оптимізація управління і рост продуктивності