Рішення Advantech для контролю ваги: оптимізація управління і рост продуктивності

Рішення Advantech для контролю ваги: оптимізація управління і рост продуктивності

Вступ

Під час виробництва фармацевтичних препаратів сировина має бути зважена і розподілена на визначені об'єми для подальшого використання. Відповідно, на кожному фармацевтичному заводі є приміщення, відоме як - вагове примішення - для зважування та розподілення сировини. Ця кімната зазвичай має три технологічні зони: підготовки сировини, зважування та підготовки до роботи. Для всіх трьох процесів чистота приміщення має вирішальне значення з метою попередження перехресного забруднення. На етапі зважування мають бути встановлені системи, що забезпечують точність вимірюваннь, безпеку зони зважування і відповідність нормативним стандартам.

União Química, один з найбільших виробників фармацевтичної продукції Бразилії, хотів впровадити автоматизовану систему збору даних для підвищення ефективності і відслідковування виробництва. Вони планували досягти цього, встановивши системи контролю процесу зважування матеріалу, щоб підвищіти безпеку виробництва і мінімізувати ризик перехресного забруднення. Для цього потрібна була внутрішня система контролю процеса зважування і зовнішня система контролю середовища зважування.

Завдання

Оскільки зважування і розподіл сировини має важливе значення, фармацевтичні виробники особливо стурбовані ефективністю такої обробки, особливо у відношенні управління строками виробництва і відслідковування процесів виробництва. Для забезпечення оптимальної виробничості фармацевтичні ваги мали були сконфігуровані таким чином, щоб відповідати суворим вимогам до якості при забезпеченні ефективної роботи.

Крім того, внутрішня система мала пристосовувати периферійні пристрої, які підтримують наступні процеси: під час підготовки сировини матеріали зберігаються в контейнерах і маркируються унікальним штрих-кодом, щоб забезпечити регулярне використання правильних матеріалів і відслідковування того, які матеріали знаходяться в яких контенерах. Потім ці матеріали зважуються індивідуально з використанням високоточних ваг, калібровку яких треба перевіряти щоденно. Після цього зважені проби маркируються перед переносом в робочу зону виробництва. Для моніторинга середовища зважування зовнішня система мала мати можливість збирати дані, що стосуються історії прибирання приміщення, температури, вологості і тиску повітря.

Таким чином, внутрішня система мала забезпечувати зв'язок для сканерів штрих-коду, ваг і принтера, а зовнішня система мала мати можливість підключення до різних типів датчиків. Обидві системи також повинні були мати сенсорний екран і захист від проникнення вологи, щоб полегшити очищення. Основними проблемами, з якими стикнувся клієнт, були інтеграція історичних даних ( дані про минулі події створені на підприємстві раніше) з комп'ютерной системою і забезпечення моніторинга робочих процесів в режимі реального часу.

Рішення.

Advantech запропонували рішення, що включало в себе внутрішню систему моніторинга зважування та зовнішню систему моніторинга середовища. Для внутрішньої системи був обраний ПК з підтримкою мультитач-панелі IPPC-5211WS для забезпечення підключення Bluetooth, RS-232 і Ethernet для периферійних пристроїв робочої станці (тобто сканера штрих-кода, ваг і принтера). IPPC-5211WS оснащений 21,5-дюймовим екраном Full HD з співвідношенням сторін 16:9, конструкцієй з нержавіючої сталі, твердістю поверхні 7H і захистом IP96K, що робить його ідеальним для застосуваннь у чистих приміщеннях.

Для зовнішньої системи моніторинга Advantech запропонувала свій вбудований контролер автоматизації UNO-2483G в поєднанні з промисловим монітором FPM-8151H. Контролер UNO-2483G був обраний за його компактний безвентиляторний дизайн, достатню обчислювальну потужність (Intel® Core™ i7 / i3 / Celeron 4-го покоління до 1,9 ГГц), вбудовану пам'ять (4/8 ГБ оперативної пам'яті DDR3L) та чисельні варіанти підключення (4 x GbE, 4 x USB 2.0 / 3.0, 2 x RS-232, 2 x RS-422/485, 1 x VGA, 1 x HDMI і 1 x аудіо). Дисплей FPM-8151H представляє собою 15-дюймовий ЖК-монітор XGA зі світлодіодним підсвічуванням. Передня панель має клас захисту IP65 для захисту від пилу та води, та, як і IPPC-5211WS має конструкцію з нержавіючої сталі, що робить її особливо підходящою для умов чистих приміщеннь.

Висновок

Запропоноване рішення для моніторинга дозволило встановити зв'язок зі зчитувачами штрих-кодів, вагами, принтерами і датчиками компанії в приміщенні для зважування. Після інтеграції з мережею компанії це дозволило здійснювати моніторинг процесу і середовища зважування в режимі реального часу, покращуючи керування часом виконання замовлення та детальне відстеження виробництва. Конструкція з нержавіючої сталі і клас захисту IP69K / IP65 гарантували, що система може протистояти очищенню струменями води, а легкодоступний дизайн монітора IPPC-5211WS дозволяв легко підключати зовнішні кабелі. Зрештою, запропонована система миттєво надавала точні дані, які дозволили керівникам підприємства контролювати всі процеси, не входячи в примішення, тим самим виключаючи ризик перехесного забруднення.

ПопереднійСистеми керування світлофорами