Відповідність вимогам NEMA TS2 для додатків управління трафіком

Відповідність вимогам NEMA TS2 для додатків управління трафіком

Національна асоціація виробників електрообладнання (NEMA) TS2 є стандартом для вузлів управління рухом, таких як світлофори, аварійні та дорожні знаки. Стандарт призначений для виробників, щоб відповідати набору мінімальних вимог для забезпечення високої надійності мережі в інтелектуальних транспортних системах (ITS). Багато додатків ITS мають наступні характеристики: віддалені, зовнішні корпусу; обладнання, яке повинно підтримувати широкий температурний діапазон; обладнання, яке повинне витримувати широкий діапазон вологості; і рішення, які часто мають комбінацію декількох різних комунікаційних технологій. Advantech протестувала продукти, щоб відповідати або перевершувати аспекти стандарту NEMA TS2.

Асортимент продукції Advantech охоплює додатки для шаф управління рухом, для яких потрібні комутатори Ethernet, оптоволоконні медіаконвертери, послідовні ізолятори, подовжувачі Ethernet, маршрутизатори Ethernet і обладнання для бездротового зв'язку.

Рішення з контролю трафіку

Керування світлофором

Кілька пристроїв передачі даних можуть допомогти в управлінні світлофорами, наприклад мідні подовжувачі або оптоволоконні медіаконвертери. Ці пристрої використовуються для підключення однієї шафи управління рухом до іншї. Розширювачі Ethernet можуть використовуватися для установок, де дроти вже існують. Для нових установок або там, де можна використовувати волокно, оптимальним варіантом є волокно. Багато контролерів як і раніше мають послідовний інтерфейс і можуть використовувати IP або Ethernet для включення контролера трафіку для віддаленого моніторингу. Послідовні сервери можуть використовуватися для польового обслуговування, налаштування та діагностики.

Природожній радар

Придорожні радіолокаційні знаки зазвичай встановлюються на стовпі на узбіччі дороги або на невеликому переносному причепі. Радарні дані відправляються, коли це необхідно для оновлення інформації, що передається на цифрові вивіски або для відправки в правоохоронні органи. При відправці даних в магістралі мережі використовуються керовані комутатори Ethernet з технологією оптоволоконного кільця. Для віддалених або тимчасових місць розташування можуть використовуватися стільникові маршрутизатори. Послідовні сервери використовуються для включення пристроїв виявлення радарів з можливістю підключення до мережі Ethernet, а послідовні ізолятори використовуються для захисту віддалено встановленого радарного устаткування в екстремальних погодних умовах. Пристрої, що використовуються в цих додатках, повинні відповідати широкому температурному діапазону від -34 ° C до + 74 ° C, а також піддаватися випробуванням на удар і вібрацію.

Придорожні цифрові вивіски

Для цифрових вивісок велика мережа буде складатися з керованих комутаторів Ethernet, підключених до послідовного сервера, або до оптоволоконного медіаконвертера, який у свою чергу підключається до послідовного сервера. Послідовні сервери використовуються для перетворення сигналів Ethernet в послідовні сигнали. При необхідності, послідовні ізолятори або послідовні оптоволоконні модулі ідеально підходять для ізоляції та захисту пристроїв .

Що використовувати

Рішення для парковки

У додатках управління паркуванням підключені пристрої можуть допомогти з квитковими системами, контролем, касирами, камерами безпеки, цифровими знаками і багатьом іншим. Подовжувачі Ethernet ідеальні для створення підключення до стоянки для передачі даних, так як вони відмінно працюють в ситуаціях, коли вже існують дроти.

При підключенні декількох пристроїв використовуйте послідовні сервери і комутатори Ethernet. Ізоляція забезпечує додатковий захист для встановленого обладнання. Волокно є хорошим вибором для надійності при роботі з різними погодними умовами.

Що використовувати для камер PoE

IMC Media Converter (IMC-390-SE-US)

Ethernet-комутатор EKI (EKI-7710G-2CI-AE) з опцією SFP

Переваги продуту NEMA TS2

Чому Ethernet-маршрутизатори?

Чому Ethernet розширювачі?

 • Підтримка VPN-тунелів для захищеного приватного зв'язку з віддаленими сайтами.
 • Надає брандмауери - фільтрація адрес, портів і протоколів обмежує доступ до мережі в будь-якому напрямку.
 • NAT для публічного і приватного IP - немає необхідності платити за публічний IP-адресу для кожного пристрою
 • Підтримує HTTPS і SSH для безпечного зашифрованого зв'язку
 • Виключає необхідність установки нового волокна
 • Розширення Ethernet по мідному дроту до 1200 метрів

Чому Ethernet-комутатори?

Чому послідовні сервери Ethernet?

 • Управляє і підключає кілька пристроїв Ethernet
 • Доступні опції PoE для камер і точок доступу
 • Гігабітні опції для додатків з високою пропускною здатністю
 • Волоконні варіанти для далеких з'єднань
 • Ethernet дозволяє використовувати контролери трафіку з перетворювачем Ethernet в послідовний зв'язок
 • Підключає цифрові вивіски
 • Управління придорожніми радарами

Чому Ethernet медіаконвертери?

Чому послідовні продукти?

 • Перетворює і розширює Ethernet по оптоволокну
 • 100 базових або гігабітних волокон
 • Багатомодове або одномодове волокно
 • Використовує ізолятори для захисту послідовних інтерфейсів
 • Перетворює RS-232 в RS-485

Чому бездротові і стільникові продукти?

 • Підтримує віддалене підключення
 • Виключає необхідність в довгих кабельних трасах

ПопереднійБортова інформаційно-розважальна система для покращення якості поїздки
НаступнийPoE-маршрутизатори для збору даних про рух