Захищена Обчислювальна техніка для нафтової, газової, легкої і хімічної промисловості

Захищена Обчислювальна техніка для нафтової, газової, легкої і хімічної промисловості

Задача

Надійне мобільне обчислювальне рішення, сертифіковане для безпечної роботи в небезпечних зонах.

Рішення

Yokogawa обрала захищений планшет Durabook U11 завдяки його міцній конструкції і сертифікатам для використання в небезпечних зонах.

Замовник

Американська корпорація Yokogawa є дочірнім підприємством Yokogawa Electric Corporation. Співпрацює та бере участь в іноваціях з північноамериканською енергетичною та хімічною промисловістю для досягнення оптимальної працездатності і конкурентоспроможності. Маючи за плечима 60-річний досвід роботи в Північній Америці, штаб-квартира компанії знаходиться в Хьюстоні, штат Техас, а її діяльність підтримується іншими відчизняними виробниками і сервісними центрами в США, Канаді та Мексиці. Великий портфель сучасних рішень в області виробництва, інжиніринга і обслуговування, задовольняє поточні вимоги клієнтів, в той час як іноваційна філософія упереджує та вирішує задачі майбутнього. Здійснюючи свою діяльність в 60 країнах світу, компанія Yokogawa заробила 3,6 міліиарда доларів США в 2008 році.

Постановка завдання

В переробних галузях промисловості часто використовуються горючі чи вибухонебезпечні пил, газ чи пар.
Системи автоматизації і сервисне обладнання, розгорнуте в таких небезпечних зонах, має контролювати свою електричну енергію, щоб попереджувати загоряння небезпечних складових. Технічні спеціалисти Yokogawa регулярно проводять обслуговування польових приладів у віддалених та потенційно небезпечних умовах. Їм було потрібне надійне мобільне обчислювальне рішення, сертифіковане для безпечної роботи в небезпечних зонах.

Готове рішення

Yokogawa обрала повністю захищений планшет Durabook U11 через його міцну конструкцію і сертифікати для використання в небезпечних зонах. Планшет оснащений процесором Intel® 7-го покоління, Windows® 10 Pro, оперативною пам'ятю до 16 ГБ, швидкоз'ємним твердотільним накопичувачем, системою безпеки на рівні DOD з розподільною задатністю Full HD та можливістю читати при сонячному світлі. Планшет U11 розроблений для робітників, які стикаються із найскладнішими умовами експлуатації.
Сертифікація MIL-STD-810G від падіння (з 6 футів), ударів, вібрації, дощу, пилу, піска, вологи, замороження / відтавання, діапазон робочих температур (від -35° F до 140° F), вибухонебезпечна атмосфера і температурний шок. U11 відповідає стандарту MIL-STD-461G з електромагнітних завад і ANSI 12.12.01 Клас 1, розділ 2 для небезпечних зон. Він також має рейтинг IP65.

РК-дисплей з розподільною здатністю Full HD (1920 x 1080) та діагоналлю 11,6 дюйма і ємнісною сенсорною панеллю з 10-ма точками дотику дозволяє користувачам не знімати рукавички під час роботи із приладом. Сенсорний екран працює навіть у вологому стані. Батарея із можливістю гарячої заміни, дозволяє робітникам працювати без перебоїв, коли зарядка неможлива. На пристрій також розповсюджується гарантія Durabook 3D, яка поширюється на всі деталі і випадкове пошкодження протягом 3-х років.

Результат

Планшет Durabook U11, який працює під управлінням програмного забезечення FieldMate від Yokogawa, предоставляє технічним спеціалістам і обслуговуючому персоналу платформу, необхідну їм для налаштувань, вводу в експлуатацію і усунення неполадок польового обладнання в різноманітних ситуаціях. Технічні спеціалисти Yokogawa можуть запропонувати клієнтам більш високий рівень обслуговування за рахунок шкидкого програмування і калібрування аналізаторов і інструментів у своїх виробничих і ремонтних центрах. В польових умовах міцна конструкція і клас захисту для опасних зон U11 забезпечують безпечність як пристроїв, так і їх користувачів. Багато варіантів зв'язку дозволяють обслуговуючому персоналу взаємодіяти із численними типами пристроїв і знижує потребу в додаткових інструментах для роботи із різноманітним обладнанням, з яким вони можуть стикнутися. В решті решт, можливість виконувати всі задачі з технічного обслуговування в польових умовах скорочує вимоги до дозволів на проведення гарячих робіт, економить час і знижує видатки.

ПопереднійВстановлення системи автоматизації підстанції
НаступнийІнтелектуальне поєднання підстанції та енергосистеми