Advantech співпрацює з CAC для встановлення системи автоматизации підстанций в Найп'їдо, М'янма

Advantech співпрацює з CAC для встановлення системи автоматизации підстанций в Найп'їдо, М'янма

Електрика є незамінним ресурсом у сучасному світі. Її доступність впливає на суспільні умови на фабриках, в уряді і банках, а також у повсякденному житті користувачів всередині і за межами міст. Натискаючи на вимикач світла, мало хто замислюється над тим яка складна інфраструктура необхідна для розподілення електроенергії.

Труднощі унифікуваного управління підстанціями:

Автоматизація підстанції стає першим кроком на шляху модернізації міста

Підстанції є невід'ємною частиною сучасної енергетичної інфраструктури. Потреба в енергії зростає разом із населеннням світу. Забезпечення стабільного і достатнього електроживлення через підстанції є серйозною проблемою для урядів усього світу. Традиційні підстанції складаються з механічного обладнання і комутаторів з ручним керуванням, які створюють системи уразливі до людських помилок. При виникненні проблем у вигляді стрибків напруги чи спрацювавших автоматичних вимикачів, оператори мають вирішувати проблеми і повідомляти інформацію в режимі реального часу. Це створює труднощі в об'єднаному моніторингу, розподіленні електроенергії і управлінні загалом. Щоб подолати їх уряди світу просувають «Автоматизацію підстанцій». За даними Smart Energy International, наступного десятиліття Європа інвестує до 23,9 млрд доларів США в єдине управління підстанціями для півищення енергоефективності. Так само і уряд М'янми шукає рішення «Автоматизації підстанцій»

Компанія-резидент М'янми обирає продукти Advantech для створення системи автоматизації підстанцій

На початку 2020 року компанія-резидент М'янми (CAC) розгорнула рішення Advantech, щоб допомогти уряду в створенні автоматичних централізованих систем моніторинга на 10 підстанціях в столиці М'янми - Найп'їдо. CAC вирішили використовувати продукцію Advantech в Найп'їдо після проходження технічного навчання в Advantech, на якому були розглянуті успішні застосування в Азії та Європі. Вони також отримали рекомендації від ділового партнеру Advantech в Таїланді.

Використання обладнання Advantech: інтеграція різноманітних протоколів зв'язку з ECU-4784, EKI-9226 і 17 ”FHD KVM

Кожна з підстанцій Найп'їдо має лічильники електроенергії, автоматичні вимикачі, реле і інше різноманітне обладнання, що використовується на заводах з моніторингу. Система автоматизації підстанції використовує промисловий ПК ECU-4784 в якості шлюзу, а також комутатори EKI-9226 та 17-дюймові екрани FHD KVM для моніторингу.

Ці пристрої об'єднують різні протоколи з'язку з різних засобів, а також збір, передачу і моніторинг даних.
Промислові ПК ECU-4784 / ECU-4784A відповідають міжнародним стандартам IEC 61850-3 та IEEE 1613, що визначають протоколи зв'язку на підстанціях. Ці продукти мінімізують енергоспоживання завдяки конструкції без вентиляторів і забезпечують максимальну ефективність завдяки процесорам Intel Atom® D525.

ECU-4784 підключається до пристроїв RTU і EKI-9226, одночасно збираючи сигнали DI / DO і оцінюючи технічний стан машини через IP.

До ПК також підключаються реле і MFM. Пізніше дані інтегруються і передаються по бездротовій мережі в центральну диспетчерську через додаткові маршрутизатори.
Промислові комутатори EKI-9226, призначені для роботи в жорстких умовах, мають сертифікацію яка відповідає стандарту IEC61850-3, підтримує стабільну роботу в температурних діапазонах, необхідних для підстанцій -40 ~ 75 ° C (-40 ~ 167 ° F).

EKI-9226 оснащений 20 оптоволоконними портами SFP і 6 гігабітними портами RJ-45. Волоконно-оптична передача з повним внутрішнім відбиванням, попереджує переривання передачі даних завадами і забезпечує якість передачі. Комутатор може ефективно підключатися до більш ніж 20 IP-пристроям і передавати дані на промислові ПК Advantech ECU-4784. Система забезпечує централізоване управління і дозволяє операторам контролювати підстанції в режимі реального часу незалежно від їх місця розташування чи часового поясу.

ECU-4784 об'єднує різномантіні протоколи зв'язку, такі як IEC-61850, IP і Modbus, і передає дані 17-дюймовим модулям візуалізації FHD KVM і маршрутизаторам. KVM від Advantech підтримує розподільну здатність Full HD 1080 і оснащений портами VGA і DVI-D. Оператори можуть використовувати 17-дюймовий широкоекранний РК-дисплей для моніторингу підстанцій на місці.
Використовуючи готову систему автоматизації, дані з десяти підстанцій можуть бути зібрані, проаналізовані і відображені одночасно. Оператори можуть легко контролювати кожну підстанцію.

Архітектура системи

Розгортання продуктів Advantech для швидкого створення систем і зниження витрат

Завдяки високій сумісності і простоті встановлення продуктів Advantech корпорація Myanmar CAC завершила створення системи менш ніж за два місяці. Крім того, конкурентоспроможні ціни і значна довговічність продукції Advantech допомогли компанії значно скоротити видатки на встановлення. В своїх зусиллях по просуванню Industry 4.0, Advantech присвятив себе наданню допомоги кожній світовій галузі. З цією метою вони розробляють інтелектуальний і автоматизований Інтернет, стають видатним лідером галузі і продовжують працювати заради інтересів суспільства.

ПопереднійВисокопродуктивні вбудовані комп'ютери
НаступнийDurabook U11: захищенний планшет для вибухонебезпечних умов