Модернізація обладнання очисних споруд

Модернізація обладнання очисних споруд

Департамент водопостачання відповідає за забезпечення чистої води для десятків тисяч клієнтів. Він також має складати регулярні звіти для регулюючих органів стосовно pH, солоності, жорсткості, забруднюючих речовин та інших важливих параметрів якості води. Проте встановлене обладнання мало обмежену обчислювальну потужність та невеликі екрани. Ці системи також виходили зі строю, тому необхідно було віднайти краще рішення.

В основні задачі водного управління входили два основних напрямки: очистка стічних та ливневих вод та очистка питної води. Місто раніше інвестувало в технологію зворотнього осмоса для опріснення води та контролю за її якістю.

Система водопостачання складається з 10 очисних споруд, що виробляють питну воду, де також проводиться відбір проб, випробування та перевірки, необхідні для складання звітів. Оновлення існуючої технології системи управління для роботи з новим програмним забезпеченням та складанням звітів обійшлося би відділу в суму близько 500 тисяч доларів.

Крім того, було також більш 40 насосних станцій, що використовуються для подачі води в башні для зберігання та інші міста. Моніторинг цих насосних станцій проводився вручну, що вимагало роботи персоналу та десятків тисяч доларі щороку.

Рішення

Системний інтегратор, що працює з відділом водопостачання, звернувся до Advantech і вони разом розробили ідеальне рішення.

Для водоочисних споруд замовник використав біля двох десятків промислових комп'ютерів Advantech PPC-3211SW. Ці безвентиляторні панельні ПК представляють собою універсальну систему з широкоформатним сенсорним екраном промислового класу з діагоналлю 21,5″ та процесором i5 шостого покоління, який може запускати необхідні програмні додатки.

Передня панель зі ступенем захисту IP65, що надзвичайно важливо, оскільки обладнання знаходилось в місцях, де можливий вплив пилу та води. Великий дисплей допоміг легко візуалізувати два чи більше показника якості води, таких як pH та солоність. Це дозволяє легко візуалізувати та досліджувати параметри якості води, що, в свою чергу, може прискорити складання звітності.

Для насосних станцій рішення включало промисловий тонкий ПК Advantech, що працює на готовій до роботи платформі SRP-FPV240-AE та використовує промисловий сенсорний дисплей FPM-7211 з діагоналлю 21,5″. Дисплей для водоочисних станцій та насосних станцій ідентичний. Відповідно, співробітники можуть увійти на очисні споруди, чи на насосну станцію і​ отримати аналогічний користувацький досвід по роботі з новими системами управління.

Системи насосних станцій працюють тільки з тонким клієнтом та підключаються до серверу через жорстке посилання. Це забезпечує безпечну, надійну та заблоковану установку, що дуже важливо, оскільки насосні станції є віддаленими та доступні для персоналу, не пов'язаного з водним господарством. Використання тонкого клієнта також дає значну економію приблизно 67% на одиницю.

Мережа очисних споруд та насосних станцій так само має забезпечувати місто водою. Таким чином, поточний процес оновлення включає в себе зупинку очисної установки чи насосної станції, встановлення обладнання та програмного забезпечення, а потім відновлення всього та забезпечення повної працездатності перед переходом до наступного місця.

Коли нова технологія буде впроваджена, прогнозована економія складе біля 70 000 доларів США на рік. Окупність інвестицій займе всього декілька років.

Ключові пристрої Advantech

Промисловий панельний ПК – модель PPC-3211SW

PPC-3211SW є частиною серії продуктів, що включає налаштовувані й універсальні ПК з сенсорним екраном, з панелями різноманітних розмірів та широким асортиментом вводу/виводу для відповідності промисловим стандартам.

PPC-3211SW - це універсальний панельний ПК з широкоформатним 21,5″ РК-дисплеєм промислового класу.

Він оснащений процесором i5 та забезпечує відмінну продуктивність, підтримку пам'яті, графіки та периферійних пристроїв через різноманітні варіанти вводу/виводу в компактній, безвентиляторній вбудовуваній системі з литим під тиском корпусом з алюмінієвого сплаву та передньою панеллю зі ступенем захисту IP65.

Він ідеально підходить для різноманітних додатків та функцій:

  • РК-панель промислового класу з діагоналлю 21,5″ та строком служби підсвічування 50 тис.
  • Плоский сенсорний екран з проектованим ємнісним управлінням multi-touch
  • Високопродуктивний безвентиляторныи процесор Intel® Core™ i 6-го покоління
  • До 16 ГБ DDR4 SDRAM
  • Підтримка двох дисплеїв (1 зовнішній HDMI)
  • Підтримує повнорозмірне розширення mini PCIe
  • Підтримує USB 3.0 та VESA 100
  • Сертифікація Node-RED
ПопереднійМоніторинг обладнання котельної
НаступнийБездротове широкосмугове підключення АЗС