Бездротове широкосмугове підключення АЗС

Бездротове широкосмугове підключення АЗС

Вступ

Не дивлячись на потепління і парниковий ефект, бензин і дизельне пальне залишається популярним видом палива сьогодні. Але час, коли заправні станції мали лише одну мету – продавати бензин – давно пройшов. Сьогодні АЗС – багатофункціональні зони, в які часто входять магазини 24/7, кафе, зони відпочинку, туалети і багато іншого. Кількість АЗС зростає по всьому світу і в містах, і у віддалених районах – такі АЗС зіштовхуються з задачею бездротового підключення.

Проблема

При підключенні АЗС з’являється багато проблем. Почнемо з того, що АЗС зазвичай – частина мережі АЗС, тому підключення повинне бути уніфікованим. Далі техпідтримка і керування АЗС зазвичай здійснюється централізовано й дистанційно. Отже, наявність єдиного рішення для підключення й обслуговування спрощує процедуру налаштування та техобслуговування й економить ресурси. Крім того, таке рішення дозволяє зекономити час, що також призводить до зменшення витрат.

Топологія

Рішення

Маршрутизатор RUTX14 – серце цього рішення. Це перший у портфелі Teltonika Networks стільниковий маршрутизатор LTE Cat 12, що дає швидке й просте розгортання в будь-якій ситуації і у віддалених районах. Бездротовий стільниковий зв’язок знижує складність рішення на порядки, тому потрібно значно менше часу і ресурсів на встановлення. Маршрутизатор RUTX14 досягає швидкості до 600 Мбіт/с на завантаження, що достатньо для пристроїв, які використовуються на АЗС.

Камери відеонагляду всередині і зовні АЗС, термінали сплати (POS), цифрові вивіски і ТБ – все це потребує широкої смуги пропускання даних, великої швидкості і стабільного інтернету – і може бути підключене до RUTX14 через Gigabit Ethernet: на маршрутизаторі 5 таких портів. Сканери штрих-кодів, планшети та інші бездротові робочі пристрої підключаються до приватного Wi-Fi з метою безпеки. Для клієнтів АЗС є гостьовий Wi-Fi. Широкий вибір VPN-сервісів гарантує безпеку з’єднання.

Для більш простого рішення ми пропонуємо використовувати наш комутатор TSW100 – з ним можна підключити IP-камери та інші пристрої через PoE (Power over Ethernet) і ще більше зекономити час і ресурси. Можливість розділяти права доступу груп користувачів, сумісність з RMS та іншими IoT-платформами забезпечує дистанційний доступ для техпідтримки й інтеграторів, запобігаючи простоям і роблячи рішення економічно вигідним.

Переваги

  • Швидке з’єднання: до 600 Мбіт/с завантаження і до 150 Мбіт/с вивантаження.
  • Швидке та просте налаштування комплексного рішення для підключення екосистеми з декількох пристроїв.
  • Декілька WAN і різні VPN для захисту вашої мережі.
  • Дистанційне керування і моніторинг через RMS і різні сторонні IoT-платформи.

Чому TELTONIKA NETWORKS?

Teltonika Networks приділяє багато уваги партнерам та клієнтам і реагує на їх потреби й вимоги. Ми постійно розроблюємо нові пристрої на основі ваших відгуків і запитів. Ми продовжуємо додавати нові функції з кожним новим продуктом і оновленням ПЗ для покращення безпеки, надійності і простоти використання, зберігаючи конкурентоспроможність на ринку. Саме так народилось наше останнє дітище і перший маршрутизатор 4G в категорії Cat12 – як результат запиту наших партнерів.

ПопереднійМодернізація обладнання очисних споруд
НаступнийВпровадження інтелектуальних систем моніторинга та управління енергетикою