Впровадження інтелектуальних систем моніторинга та управління енергетикою

Впровадження інтелектуальних систем моніторинга та управління енергетикою

Вступ

Mirai Electronics та Advantech - стратегічні партнери в проектах віддаленого моніторингу та управління енергоспоживанням. Це партнерство допомагає оптимізувати витрати енергії, підвищити ефективність обслуговування та скоротити загальні видатки.

Огляд проекту

Сінгапур це місто-держава з обмеженими землями та ресурсами, тож він імпортує майже всі ресурси для енергетики. Згідно з річним звітом Управління енергетичного ринку (EMA) Сінгапура за 2018–2019 роки, газ є ключовим енергетичним ресурсом, оскільки він використовується для вироблення приблизно 95% електроенергії. EMA багато років займається пошуком інтелектуальних енергетичних рішень. Одним з таких рішень є сонячна енергія. Використання сонячної енергії збільшилось приблизно до 226 МВт в першому кварталі 2019 року. Очікується, що до кінця 2020 року Сінгапур досягне встановленої потужності сонячних фотоелектричних систем в 350 МВт, а після 2020 року — 1 ГВт. Завдяки такій енергетичній політиці Сінгапура власники будівель та об'єктів усвідомлюють важливість моніторингу та управління енергією.

Секрет успішності проектів

Компанія Mirai Electronics, що базується в Сінгапурі пропонує професійні апаратні та програмні рішення, послуги з системної інтеграції в області інтелектуального моніторингу та управління енергосбереженням. Їх місія полягає в тому, щоб підвищити стабільність та ефективність за рахунок кращого моніторингу та управління енергією та навколишнім середовищем. Mirai Electronics є учасником багатьох програм EMA та має великий досвід в розробці рішень, реалізації проектів та наданні послуг — ось чому багато компаній в різних галузях і в тому числі енергетичні компанії обрали їх в якості постачальника рішень для управління енергією та об'єктами.

Advantech, в свою чергу, пропонує широкий спектр периферійних обчислювальних пристроїв, рішень для штучного інтелекту, рішень для бездротового зв'язку, вбудованих плат, промислових периферійних пристроїв та послуг з індивідуального налаштування. Одним з примітних проектів інтелектуального моніторингу та управління енергоспоживанням, який Mirai Electronics впровадила разом з Advantech, було надання системи моніторингу фотоелектричних систем в режимі реального часу для сінгапурської енергетичної компанії YTL Power Seraya Pte. Limited.

У порівнянні з традиційними електростанціями сонячні фотоелектричні станції зіштовхнулись із багатьма проблемами, які пов'язані з експлуатацією та технічним обслуговуванням. Найбільш помітною з цих задач була мінімізація часу та трудовитрат, необхідних для огляду та обслуговування невеликих електростанцій, розташованих по всьому Сінгапуру. Mirai Electronics та Advantech об'єднали свої зусилля та надали замовнику комплексне рішення.

Спеціалізована платформа віддаленого моніторингу та управління для енергетичних компаній

Сонячні фотоелектричні генератори в YTL Power Seraya були розташовані на двох майданчиках та складалися з десяти інверторів та чотирьох лічильників електроенергії, за всіма з них необхідно було стежити віддалено з корпоративного офісу. В цьому проекті вбудований комп'ютер UNO-2484 від Advantech слугував основою для збору, передачі даних та архітектури управління периферійними пристроями. Г-н Бханушалі Калпеш Трікамдас, менеджер з розробки продуктів Mirai Electronics, відзначив: "UNO-2484 був підключений до всіх датчиків, лічильників та інверторів. Він функціонував як автономний вузол чи як підвузол більшої електричної системи диспетчерського управління та збору даних (SCADA). У випадку втрати мережевого підключення UNO-2484 зберігає та передає дані протягом часу простою в "хмару". Декілька модулів віддаленого вводу/виводу та бездротових датчиків Advantech серії ADAM були інтегровані з інверторами, вимірювачами потужності та іншими датчиками, пов'язаними з управлінням енергоспоживанням, що використовуються для збору даних. UNO-2484, модулі ADAM та сервер були з'єднані разом для передачі даних крізь мережевий комутатор Advantech.

В корпоративному офісі потужне програмне забезпечення SCADA на основі браузера та платформа управління WebAccess/SCADA компанії Advantech використовувались для централізованого моніторингу за допомогою різноманітних інформаційних панелей, створених для візуалізації даних. Панель моніторингу WebAccess/SCADA надає таку інформацію як вироблення електроенергії, потужність, статистика доходів, споживання енергії, стан енергоакумулятора та сповіщення в режимі реального часу. Г-н Трікамдас прокоментував: "Це допомогло скоротити час простою, максимально підвищити ефективність виробництва сонячної енергії та виконати профілактичне обслуговування. Крім того, платформу WebAccess/SCADA можна легко розширити, якщо YTL Power Seraya створить більше сайтів в майбутньому".

Окрім пропозицій широкого спектру апаратних рішень та спеціалізованого програмного забезпечення для управління в секторі електроніки та електроенергії, глобальна репутація Advantech, місцева технічна та післяпродажна підтримка, а також розумні ціни - були основними причинами для Mirai Electronics обрати Advantech як свого стратегічного партнера. Використовуючи свій великий досвід в секторі електроніки, компанія Advantech допомогла Mirai Electronics впровадити системи віддаленого моніторингу та управління енергоспоживанням для багатьох інших клієнтів не тільки в секторі електроніки та енергетики, але й в інших галузях - від виробництва до продуктів харчування й напоїв, готельного бізнесу, роздрібної торгівлі, авіації та багато іншого.

Завдяки комплексним рішенням від Advantech компанії що займаються виробленням електроенергії можуть управляти своєю безпекою, ефективністю, стати більш стабільними і скоротити при цьому свої витрати.

ПопереднійБездротове широкосмугове підключення АЗС
НаступнийВисокошвидкісна розподілена система збору даних для моніторингу стану конструкції мосту