Система зв’язку для громадського транспорту

Система зв’язку для громадського транспорту

Вступление

В настоящее время большинство пассажиров автобусов пользуются высокоскоростным общественным Wi-Fi, оплачивают билеты онлайн и отслеживают время прибытия автобусов с помощью своего смартфона. Более того, большинство пользователей общественного транспорта не могут представить свои поездки, не увидев соответствующую информацию на экранах цифровых табло, установленных в автобусах, а также без камер видеонаблюдения, которые обеспечивают их безопасность. Всё это было бы невозможно без современных устройств связи, которые объединяют людей, оборудование и облачные сервисы в единую систему.

Задача

Щоб йти в ногу з конкурентами і потребами пасажирів, автобусні компанії шукають надійні, прості у встановленні і економічно ефективні технології для забезпечення доступу до Wi-Fi, розширення можливостей систем електронних платежів, камер відеоспостереження й екранів цифрових табло. Всі ці компоненти були б неможливі без надійного виходу в Інтернет і новітнього обладнання зв’язку.

Рішення

RUT955 є ідеальним вибором для цього рішення за декількох причин. Оскільки він включає в себе багато різних компонентів, що використовують дротове або бездротове з’єднання, він повинен був мати широкий спектр роз’ємів й інтерфейсів для інтеграції всього в одну повністю функціональну систему, яку б можна було контролювати дистанційно. Цей високозахищений і надійний промисловий маршрутизатор обладнаний Ethernet, цифровими й аналоговими входами/виходами, RS232, RS485, microSD і USB, що означає, що він має можливість підключати старі квиткові терміналі, камери відеоспостереження, тривожну кнопку, екрани цифрових вивісок і приймати карткові платежі. Крім того, він має модуль GNSS для точного відстежування місця розташування й аварійне перемикання двох SIM-карт для резервування підключення. RUT955 також дозволяє налаштовувати захищену і керовану точку доступу для мандрівників на автобусі та збирати дані з метою маркетингу. І всім цим можна легко керувати за допомогою системи дистанційного керування (RMS).

Топология

Переваги

  • Відстежування місця знаходження з використанням вбудованого модуля GNSS.
  • Можливість підключення 7 і більше IP-камер відеоспостереження 1080p30 завдяки надійній системі Cat4 LTE.
  • Безпечна точка доступу Wi-Fi для пасажирів зі сторінкою авторизації і реклами.
  • Система цифрових табло в транспортних засобах для інформаційних і рекламних послуг.
  • Підключення до дійсних або нових платіжних терміналів через Ethernet або послідовний порт для підтримки оплати за допомогою банківської картки, збір і завантаження придбаних квитків на платформу оператора.
  • Крім того, елементи вводу/виводу, наприклад, аварійні кнопки, можуть бути встановлені по всьому салону автобуса, щоб надати ще більше контролю операторам.

Чому Teltonika Networks?

RUT955 від Teltonika – це пристрій, що спроможний з легкістю вирішити більшість проблем з підключенням. Більш того, RUT955 сумісний с системою дистанційного керування від Teltonika (RMS), яка дозволяє системним операторам легко керувати одразу декількома пристроями дистанційно з будь-якої точки світу, навіть без публічної IP-адреси!

ПопереднійCincoze допомагає залізничним компаніям