Виробництво обладнання для водопостачання трансформується в Розумну фабрику в Тайвані

Виробництво обладнання для водопостачання трансформується в Розумну фабрику в Тайвані

Вступ в проект

Останніми роками один з найбільших у світі виробників компонентів для змішувачів з цинкового сплаву активно просувається в напрямку інтелектуального виробництва, інвестуючи 5 мільярдів тайваньських доларів в створення розумної фабрики в Тайчжуні, Тайвань. Цей крок дозволив їм модернізувати свої виробничі процеси і диверсифікувати свою продукцію та послуги. Це також перетворило компанію з виробника обладнання (OEM) в компанію, що розробляє оригінальні проекти (ODM). В процесі цифрового перетворення їм була потрібна система управління з достатньою гнучкістю, щоб не тільки взаємодіяти з чинними контролерами і роботизованими руками, але також миттєво передавати інформацію про статус процесів в систему управління. Обмеження загальної площі обладнання також вплинуло на вибір нових компонентів обладнання. Поєднуючи усі вищезгадані вимоги, клієнт обрав контролер Advantech AMAX-5000 в якості основи у системі.

Системні вимоги

В традиційному виробництві промислові ПК займають занадто багато місця у загальній архітектурі і їм не вистачає гнучкості і можливості розширення. Стандартні контролери не можуть забезпечувати високі вимоги до передачі даних і пропускної здатності на інтелектуальних фабриках, тому замовник замислився про введення нової інтегрованої архітектури управління, яка могла б обробляти великі об'єми даних, з усіма перевагами ПК, а також можливостями гнучкого розширення вводом/виводом і інтеграцією застарілих контролерів. В новій архітектурі вони хотіли об'єднати пристрої і компоненти з відкритою архітектурою. Під час зв'язку з нижніми рівнями системи протокол Fieldbus використовувався разом з EtherCAT. На рівні керування був використаний міжнародний стандарт мови управління IEC-61131-3 Softlogic. А верхній рівень зв'язку використовував Open Database Connectivity (ODBC) чи OPC Unified Architecture (OPC UA) в якості протоколу зв'язку. Ці універсальні відкриті протоколи також гарантують, що система не буде монополізована конкретними виробниками у майбутньому і що ключові технології можуть бути освоєні і контролюватися їх власними спеціалістами.

Опис системи

Система AMAX-5580 PAC із вбудованим CODESYS Softlogic була основним контролером, який збирав всі дані про стан виробничої лінії і передавав їх центральному контролеру крізь локальний HMI і веб-інтерфейс. CODESYS RTE - основне ПЗ, було встановлено в AMAX-5580 для забезпечення керуючого ядра і виконання задач керування в режимі реального часу. Advantech також надала додаткові важливі програмні компоненти, щоб полегшити висхідний обмін даними. Серія AMAX-5000 EtherCAT Slice I / O, і в тому числі AMAX-5001, AMAX-5052 та AMAX-5056, також використовується в цій системі для розширення віддаленого вводу/виводу.

Реалізація проекта:

  • ESRP-SCS-W5-543R3: AMAX-5580 із вбудованим RTE CODESYS і процесором Intel Core i5 8G DDR4 RAM 128G SSD, 2M MRAM. CODESYS RTE v3.5 з цільовою візуалізацією і веб-візуалізацією.
  • AMAX-5001: інтелектуальний модуль вводу з 4-ма каналами DI
  • AMAX-5052: 16-канальний цифровий модуль вводу
  • AMAX-5056: 8-канальний цифровий модуль вводу

Чому Advantech?

Компанія Advantech провела всі необхідні тренінги, щоб клієнт швидко почав використовувати CODESYS (стандарт Softlogic IEC-61131-3), і змогла швидко надати зразки для тестування свого рішення, а також надала ексклюзивний навчальний курс CODESYS. AMAX-5580 пропонував простий шлях установки, обслуговування було простим з його конструкцією роз'єма push-in, легким ковзаючим механізмом і переднім доступом для оновлення компонентів. Нарешті, AMAX-5580 надав дорожню карту розширення, оскільки у нього вже є інтерфейс PoE / USB 3.0, який можна використовувати для промислових камер для запланованого майбутнього оновлення системи контролю оптичного зору.

Переваги для клієнта:

  • № 1 у світі виробник IPC з глобальною мережею підтримки
  • Економія місця - більше місця для інших компонентів автоматизації
  • Простота встановлення і обслуговування
  • Комплексне обслуговування для більшості компонентів автоматизації
  • Тренінг для CODESYS і миттєва підтримка
  • Економія коштів і рішення з повним контролем
ПопереднійСистема прогнозування технічного обслуговування для виробника гвинтів
НаступнийМодернізація верстатів з ЧПК