Бездротове рішення системи відеоспостереження для урядової будівлі в Індії

Бездротове рішення системи відеоспостереження для урядової будівлі в Індії

Вступ

Системи спостереження є прикладом рішення з захисту безпеки активів, співробітників і даних в урядових будівлях та інших установах. Камери відеоспостереження забезпечують як постійний захист для основних засобів, так і тимчасовий - для громадських місць, наприклад, для моніторингу натовпу під час подій, виступів і парадів. Все більше людей шукають рішення з високою мобільністю, яке дозволяє здійснювати віддалений моніторинг в реальному часі за допомогою мобільних телефонів.

Мета проекту

Створення зручної для користувача системи відеоспостереження в реальному часі, яка підтримує віддалений моніторинг на будь-якому авторизованому портативному пристрої (наприклад, на сенсорних екранах і мобільних телефонах).

Проблеми та вимоги:

 • Два слота для SIM-карт для резервування передачі даних
 • Кілька портів Ethernet для підключення декількох камер
 • Підключення ввходу / виходу для сусідніх датчиків
 • Підтримка програмного забезпечення для віддаленого моніторингу та управління
 • Промисловий дизайн із стікістю до високої температури і вологи
 • Функціональність GPS для локалізації в реальному часі
 • Захищений веб-інтерфейс необхідний для запобігання витоку конфіденційної інформації

Рішення

Процедура викладена наступним чином:

 1. Кілька стільникових маршрутизаторів Advantech UR5i були розгорнуті всередині приміщень для моніторингу воріт, офісу, а також на відкритому повітрі.
 2. Камери були підключені до портів Ethernet, при цьому кожен стільниковий маршрутизатор допускав підключення до трьох камер.
 3. Температурні та інфрачервоні датчики в певних місцях також пов'язані зі стільниковими маршрутизаторами.
 4. Стільникові маршрутизатори збирають дані для передачі по бездротовому зв'язку через службу зв'язку 3G як в центр управління, так і на будь-які авторизовані портативні пристрої.
 5. Обладнані двома SIM-картами, маршрутизатори можуть автоматично перемикатися на карту з найбільш стійким сигналом для безперервної передачі даних.

Особливості та переваги

1. Різномаїття зв'язків

Цей виключно швидкий бездротовий маршрутизатор 3G UR5i v2 оснащений портами Ethernet 10/100, одним хост-портом USB, одним портом двоїчного вводу/виводу і одним слотом для SIM-карти. Для зберігання і резервного копіювання даних також доступна версія з підтримкою двох SIM-карт. Широкий спектр призначених для користувача параметрів інтерфейсу розширює можливості портів 1 і 2. Наприклад, порт 1 може бути оснащений портом Ethernet (10/100), послідовним інтерфейсом RS-232/485/422 / M-Bus / Wi-Fi або I / O - CNT ; тоді як порт 2 може бути оснащений послідовним інтерфейсом RS-232/485/422 / M-Bus або I / O - CNT. Ця лінійка маршрутизаторів доступна в пластиковому або металевому корпусі, а повна версія оснащена GPS.

2. Функція безпеки

Налаштування виконується через захищений паролем веб-інтерфейс. Маршрутизатор 3G UMTS / HSPA + підтримує створення VPN-тунелю з IPsec, OpenVPN і L2TP, гарантуючи безпечний зв'язок.

3. Моніторинг та діагностика функцій

Веб-інтерфейс надає статистику активності маршрутизатора, потужності сигналу, зареєстрованих даних і т.д., а стільниковий маршрутизатор підтримує DHCP, NAT, NAT-T, DynDNS, NTP, VRRP, управління по SMS і багато інших функцій. Інші діагностичні функції, що забезпечують безперервний зв'язок, містять в собі автоматичну перевірку з'єднань PPP з функцією автоматичного перезапуску в разі втрати з'єднання і апаратний сторожовий таймер для моніторингу стану маршрутизатора.

4. Швидке, просте розгортання та налаштування.

За допомогою вікна запуску ви можете вставити скрипти Linux для різних дій. Крім того, для деяких додатків можна створити кілька конфігурацій для одного бездротового маршрутизатора 3G, а також можна створити до чотирьох профілів і перемикатися між ними (наприклад, за допомогою SMS, двоїчного входу і т.д.). Конфігурація та прошивка цих стільникових бездротових маршрутизаторів також може автоматично оновлюватися з сервера, що дозволяє одночасно перенастроювати кілька маршрутизаторів.

Чому Advantech

Експертні послуги:

 • Підтверджена репутація та відданість Промисловості 4.0
 • Кваліфікеовані рекомендації по продукту, що відповідають вимогам клієнта
 • Послуги з обстеження сайтів
 • Консультація по бездротовій топології
 • Багаторічний досвід роботи в громадському транспорті

Висновок

Дане бездротове рішення для системи віддаленого відеоспостереження для урядової будівлі в Індії забезпечує моніторинг і управління в режимі реального часу з високою мобільністю і безпекою. Крім того, це найкраща демонстрація того, як бездротові технології можуть значно перетворити старі системи громадського відеоспостереження в нові інтелектуальні.

ПопереднійПередача відео високої якості в реальному масштабі часу
НаступнийСистема відеоспостереження та виявлення аварійних ситуацій на станціях