Система управління виробництвом заморожених продуктів

Низька ефективність в системах безпеки харчових продуктів має фатальний вплив

Готові рішення та реалізовані проекти з використанням IOT-технологій >> Промислова автоматизація

Система управління виробництвом заморожених продуктів

У 2008 році американське суспільство зазнало спалаху сальмонели Сенполій. Понад 1300 чоловік були інфіковані в декількох штатах і щонайменше 200 були госпіталізовані. Невизначеність щодо спалаху привела до відмінностей в рівні ресурсів, що виділяються між місцевими та державними департаментами охорони здоров'я, і, таким чином, це призводить до затримок в зборі точної інформації для епідеміологічного розслідування. Низька ефективність систем безпеки харчових продуктів, значний фактор, що сприяє труднощів в боротьбі зі спалахом сальмонели сенполій, викликала невдоволення населення.

Системи управління виробництвом (MES): Створіть механізми відстеження і допоможіть управляти виробничим процесом.

За минуле десятиліття відстеження стало необхідністю для управління і захисту глобальної харчової промисловості. В якості одного прикладу, McDonald's India ввела систему відстеження для реєстрації руху всіх інгредієнтів, отриманих від 40 різних постачальників по всій країні. Для Аміта Джатіа, віце-президента Hardcastle Restaurants Private Limited, відстеження кожного кроку процесу виробництва і транспортування є невід'ємною частиною підтримки якості продукції. Використовуючи системи відстеження, McDonald's спостерігає за температурою і місцем розташування продуктів, що доставляються в ресторани по всій Індії. Коли виявляються потенційні проблеми з безпекою харчових продуктів, система негайно вживає профілактичні дії.

На харчових фабриках системи управління виробництвом (MES) створюють механізми відстеження і допомагають керувати виробничим процесом. Завдяки впровадженню MES можна узгоджено і ефективно управляти джерелами сировини і виробничими / логістичними даними.

Проблеми на традиційних харчових фабриках: Висока температура, вологість і якість навчання співробітників

Однак проблеми залишаються: на традиційних харчових фабриках висока температура і вологість можуть порушувати передачу даних і знижувати довговічність обладнання. Такі пристрої, як сенсорні комп'ютери і комутатори, не можуть транслювати дані і працювати ефективно через заводське середовище. Кілька років тому Цанг-Куанг Ченг, засновник Unicom, постачальника програмного забезпечення в області комп'ютерного інтегрованого виробництва, розробив MES для підприємств з виробництва харчових продуктів. «Ми не дуже турбуємося про зламане обладнання, однак пристрої, які працюють нестабільно, в результаті витрачають дорогоцінні людські ресурси і вимагають занадто багато часу для ремонту. Найгірше те, що проблеми, які призводять до нестабільних функцій, часто важко ідентифікувати », - сказав Ченг.

Ще одна проблема, за словами Чена, стосується навчання працівників: якщо працівники не знайомі з промисловими комп'ютерами, існує ймовірність того, що чутливі пристрої будуть скинуті, неправильно використані або зламані. Подолання проблем з передачею даних і захист від поломок пристроїв - ключові завдання для харчової промисловості та виробників системної інтеграції.

 

Рішення Advantech MES: Міцні конструкції з розширеним діапазоном робочих температур

Для вирішення цієї проблеми, Advantech співпрацював з системними інтеграторами, щоб надати серію пристроїв з розширеним температурним діапазоном (-40 ~ 75 ° C) для MES. Ці продукти були розроблені для того, щоб витримувати високі температури, характерні для харчових фабрик, і одночасно забезпечувати ефективну передачу даних. Advantech розгорнув ряд засобів для задоволення потреб інтеграторів. За допомогою рішення Advantech виробничі дані можна швидко і ефективно інтегрувати з MES на сервері, щоб оператори могли перевіряти і вводити останню інформацію з Інтернету.

AIM-68

Мобільні планшети для бездротового сканування штрих-коду, які реєструють потік інгредієнтів

Advantech також надала 10,1-дюймові мобільні планшети AIM-68 з модулями сканера штрих-коду для сканування в процесі прийому матеріалів на складі. Технологія бездротового з'єднання уможливлює миттєвий запис інгредієнтів без обмеження використання дротів.

EKI-6332GN:

Точка доступу Wi-Fi отримує дані про компоненти від AIM-68 і відправляє їх на комутатори Ethernet.

EKI-6332GN - це багатофункціональна бездротова точка доступу / клієнт, яка забезпечує надійний бездротовий зв'язок. Він отримує інформацію зі штрих-коду від мобільних планшетів AIM-68 і передає її в промисловий Ethernet EKI-5528I. Завдяки підтримці протоколів STP, WMM і IGMP Snooping EKI-6332GN підвищує надійність бездротового зв'язку, особливо в харчовій промисловості, де потрібна висока надійність і пропускна здатність передачі даних.

EKI-5528I

Промисловий Ethernet для інтеграції провідної мережі і зв'язку

EKI-5528I, з'єднаний з точками доступу Wi-Fi AP і панелями HMI, збирає дані з усіх харчових підприємств на сервери, забезпечуючи миттєву передачу даних між пристроями. Він використовує Modbus / TCP для зв'язку з програмним забезпеченням SCADA і SNMP для зв'язку з NMS (Networking Management System) в один і той же час, забезпечуючи тим самим повний контроль читання на пристроях. EKI-5528I, що складається з компонентів найвищої якості, дозволяє працювати при температурі від -40 до 75 ° C разом із захистом EMS рівня 3.

HPC-7242 і ASMB-813:

Велика обчислювальна потужність і стабільна система для автоматизації виробництва.

HPC-7242 являє собою посилений серверний корпус висотою 2U з металевою передньою частиною, повітряним фільтром, ефективним імпульсним джерелом живлення і простими в обслуговуванні охолоджуючими вентиляторами. ASMB-813 - це серверна системна плата ATX робочої станції з процесором Intel® Xeon® E5-2600 v3 / v4. Материнська плата ASMB-813 пройшла 24-годинне тестування при повному навантаженні при робочих температурах -5 ~ 65 ° C (23 ~ 149 ° F). Був також проведений ряд екологічних випробувань, які забезпечили відповідність стандарту IEC 60068-2. Ця серверна система може витримувати сильну вібрацію і стабільно працювати в суворих з великою кількістю пилу умовах, таких як харчові фабрики.

Чому Advantech?

Відстеження залишається головною проблемою в харчовій промисловості, і тому MES впроваджується на фабриках для відстеження та реєстрації виробничого процесу. Рішення Advantech MES забезпечує стабільний збір і передачу даних і допомагає створити механізми відстеження для управління процесом виробництва продуктів харчування.

 

Обладнання, яке може бути використаним в цьому рішенні

15,6-дюймовий універсальний сенсорний UTC-515D з процесором Intel® Celeron® J1900

15.6" все-в-одному ПК UTC-515D

15,6-дюймовий універсальний сенсорний ПК Advantech UTC-515D з процесором Intel® Celeron® J1900

2U стієчний корпус Advantech-HPC-7242 для материнських плат ATX з 4 Hot-Swap SAS/SATA HDD Trays і RPS

Стієчний корпус 2U HPC-7242

2U стієчний корпус Advantech-HPC-7242 з 4 Hot-Swap SAS/SATA HDD Trays і RPS

8" промисловий планшет та мобільна POS-система Advantech AIM-35 з Intel® Atom™

8" планшет Advantech AIM-35

8" промисловий планшет та мобільна POS-система Advantech AIM-35 з Intel® Atom™

8G + 2G порти MODBUS / TCP і SNMP сумісний гігабітний комутатор Advantech EKI-5729 з SFP модулями або POE

ProView Комутатори EKI-5729

8G + 2G порти MODBUS / TCP і SNMP сумісний гігабітний комутатор Advantech EKI-5729 з SFP модулями або POE

EN50155 8-портові POE некеровані комутатори Advantech EKI-6528TPI і EKI-6528TI із захистом IP40, роз'ємами M12 і робочою температурою -40 ~ 75 ° C

EN50155 комутатори з IP40 EKI-6528

EN50155 8-портові POE некеровані комутатори Advantech EKI-6528TPI і TI із захистом IP40 і роз'ємами M12

EN50155 8-портові керовані комутатори Advantech EKI-6558TI і EKI-6559TMI із захистом IP67, роз'ємами M12, і робочою температурою -40 ~ 75 ° C

EN50155 Комутатори з IP67 EKI-6558TI

EN50155 8-портові керовані комутатори Advantech EKI-6558TI і EKI-6559TMI із захистом IP67 і роз'ємами M12

Промислові 18-ти портові комутатори 18-port 10/100Mbps + 2-port GbE Advantech EKI-5626C з підтримкою промислових протоколів керування MODBUS/TCP EitherNet PROFINET SNMP

Комутатори EKI-5626C

Промислові 18-ти портові комутатори 18FE + 2GE Advantech EKI-5626C з підтримкою промислових протоколів

Промисловий планшетний ПК AIM-65 Процесор Intel® Atom™ для Windows 10 IoT та AIM Android 6.0 з 8-дюймовим дисплеєм WUXGA Full HD / ПРОКСИС™

Промисловий планшетний ПК AIM-65

Промисловий планшетний ПК AIM-65 Advantech процесор Intel® Atom™ для Windows 10 IoT та AIM Android 6.0