Зварювальні роботи в Китаї

Зварювальні роботи в Китаї

За останнє десятиліття в Китаї спостерігався стрімкий розвиток галузі зварювального устаткування. Країна стала найбільшим в світі виробником і експортером зварювального обладнання. Відбувся різкий технічний стрибок у автоматизації зварювальних роботів, і оскільки Китай вже є найбільшим у світі ринком промислових роботів, продажі в минулому році зросли на 54% в порівнянні з 2013 роком.

Завдання

Раніше зварювальна робототехніка не могла гнучко реагувати, так як всі зварювальні процеси і параметри зварювання були заздалегідь задані в залежності від умов. Але з розвитком інтелектуальних мережевих технологій, була розроблена система вимірювання та динамічного контролю в режимі реального часу, що дозволило швидко реагувати на зміну навколишнього середовища. Зварювальний робот наступного покоління забезпечує високу швидкість і точне управління рухом з датчиками огляду на зварювальній голівці для швидкого регулювання в режимі реального часу.

Рішення

EtherCAT є популярним промисловим стандартом для робототехніки та систем управління рухом завдяки високій точності, відкритій структурі, простоти інтеграції та економічно рентабельних функцій. Для автономної зварювальної робототехніки система відео-вимірювань виявляє зміни в зовнішньому середовищі і передає інформацію роботам, які можуть регулювати параметри зварювання в режимі реального часу. Технологія MIO-2263 від компанії Advantech з графікою Intel Gen 7 дозволяє замовникам легко реалізувати систему EtherCAT master і відеоізмеренія.

Видатна продуктивність процесора і графіки з подвійним інтерфейсом USB 3.0

Графіка MIO-2263 заснована на графічній архітектурі Intel® Gen 7 з DirectX 11, Open GL 4.0 і відео у форматі Full HD. Апаратне прискорення включено для стандартів H.264, MVC, VPG8, JPEG / mJPEG, VC1 / WMV9 і MPEG2. Завдяки покращеній продуктивності мультимедіа і графіки, а також USB 3.0, MIO-2263 ідеально підходить для системи відеовимірювання.

Надійна конструкція для вбудованих додатків

MIO-2263 відповідає стандарту IEC для захисту електростатичного розряду для приймача COM-порту із захистом повітряного прошарку l5kV і контактної захисту 8 кВ для RS-232. MIO-2263 був розроблений з 100% твердотільними конденсаторами, які забезпечують кращу надійність, а його високе значення Tg PCB (TG-170) означає, що плата стабільніша при роботі в умовах високих вібрацій.

Промисловий клієнт хмарних обчислень з системою WISE-PaaS / RMM

MIO-2263 включає в себе програмне забезпечення для віддаленого управління WISE-PaaS / RMM від Advantech, яке створює інтелектуальні функції управління у вбудованих обчислювальних додатках, забезпечуючи безперервну безперебійну роботу системи з меншими витратами на обслуговування. WISE-PaaS / RMM постійно стежить за станом декількох пристроїв і відправляє сповіщення про тривогу по електронній пошті і SMS. У комплект входять і багато інших програм, такі як відновлення системи (Acronis), захист системи (McAfee) і віддалені кошти комутації KVM (клавіатура, відеоадаптер, миша) для захисту і відновлення.

ПопереднійВбудоване апаратне рішення Advantech для керування даними
НаступнийСистема управління виробництвом заморожених продуктів