Вбудоване апаратне рішення Advantech для керування даними

Вбудоване апаратне рішення Advantech для керування даними

Виробнику автозапчастин з цілодобовими операціями було потрібне рішення для вістеження стану виробництва та основних аварійних сигналів для двох великих штамповочних пресів на заводі. Вони звернулись до системного інтегратора, що займається розробкою програмного забезпечення і розробляє додатки IoT, заказчик прагнув оптимізувати виробництво, поліпшити свою систему сигналізації та зібрати ключові дані для розширеного прогнозного обслуговування.

Системні вимоги

Замовник раніше контролював систему за допомогою ручки та паперу. Відповідно, персонал та директори виробництва часто не знали про виробничі проблеми до тих пір, поки не складався звіт, що зазвичай займало біля 12 годин після виникнення проблеми. Цей метод виявився дуже не ефективним: кожного разу, коли один з пресів виходив з строю, фабрика втраччала гроші. Для рішення цієї задачі персонал потребував системи, яка би мала змогу швидко находити та діагностувати проблеми, щоб швидко відновити виробництво.

Замовник хотів відслідковувати усі виробничі деталі протягом усього робочого процесу і підтримувати сигнальну систему машин (всього 17 сигналів). Щоб одпомогти клієнту, системний інтегратор потребував доступного обладнання промислового класу для підключення вихідного сигналу від штамповочних пресів. Більш того, апаратне забезпечення мало бути гнучким і достатньо потужним для індивідуального встановлення програмного забезпечення.

Опис системи

Кожен прес був старшим за 20 років. Один з них контролювався електронними платами, інший - ПЛК. Медіаконвертери використовувались для перетворення усіх сигналів і протоколів в Modbus. Для отримання аналогових сигналів від електронних плат використовувався автоматизований комп'ютер UNO-2272-J2AE від Advantech розміром із долоню. Серія вбудованих комп'ютерів Advantech UNO-2000 має спеціальні функції, і підходить для додатків шлюзу, концентратора та сервера даних. Запропонована модель скорочує час розробки і пропонує декілька мережевих інтерфейсів для задоволення ріноманітних потреб.

Реалізація проекту

UNO-2272G-J2AE - комп'ютер Intel® Atom™ розміром з долоню с 1 x GbE, 2 x mPCIe, VGA / HDMI

ADAM-4017 - 8-канальний модуль аналогового вводу

Системна діаграма

Висновок

Продукти Advantech були обрані тому, що ціна та характеристики були найкращими у порівнянні з іншими варіантами на ринку. Системний інтегратор зміг ндати допомогу клієнту, використовуючи ожливості комп'ютера, технічні характеристики і можливості підключення продуктів Advantech. Насамперед, UNO-2272G ідеально підходивл для цього проекту завдяки гнучким варіаціям підключення. Використання Ethernet за протоколом Modbus TCP / IP у поєднанні з можливостіми обробки та зберігання даних дозволило запустити систему розповсюдження linux в додаток до влансого ПЗ клієнта. Крім того, компактний розмір і міцна конструкція UNO-2272G зробили його особливо підходящим для заводських умов.

ПопереднійІсторія успіху Winmate: IP69K для виробництва продуктів харчування
НаступнийЗварювальні роботи в Китаї