ПК з нержавіючої сталі IP69K з водонепроникним кабелепроводом для виробництва продуктів харчування

ПК з нержавіючої сталі IP69K з водонепроникним кабелепроводом для виробництва продуктів харчування

Передумови

У харчовій промисловості та виробництві напоїв гігієна має першорядне значення: від переробки м'яса до фасування і упаковки. Всі виробничі приміщення повинні бути чистими і без забруднень. Вся виробнича база щодня повинна бути ретельно очищена, з великими промивками миючими засобами та розпилювачами під високим тиском і високою температурою, щоб забезпечити дезінфекцію областей обробки харчових продуктів. Оскільки великий виробник снеків перенастроювати свою виробничу лінію, вони шукали панельні ПК з нержавіючої сталі для використання в якості контролерів лінії машин для виробництва упаковки для снеків. Ці комп'ютери повинні були справлятися з небезпеками в середовищах обробки харчових продуктів, де пил, бруд і рідини повинні щодня змиваються з усіх машин на підприємстві, щоб запобігти забрудненню їжі.

Задача

Було потрібно антикорозійне, водонепроникне і пилонепроникне панельне ПК-рішення для використання в якості основного контролера машинної лінії для харчових виробництв. Щоб їх можна було легко чистити і дезінфікувати щодня, комп'ютери повинні були витримувати сильний вплив високих температур і тиску. Щоб роз'єми і кабелі залишалися водонепроникними, замовник також запросив додатковий захист кабелів.

W22IK3S-SPA369-P 21,5-дюймовий ПК з нержавіючої сталі IP69K з одним водонепроникним кабелепроводом для захисту кабелю

Рішення

Працюючи з виробником закусок, Winmate надала 21,5-дюймовий панельний ПК з нержавіючої сталі IP69K з високопродуктивним процесором Intel Core i5-7200U Kaby Lake і водонепроникної трубкою для додаткового захисту кабелю. Серія IP69K розроблена для того, щоб витримувати великі промивання зі стійкістю до чистячих засобів, особливо проти вимивання при високих температурах з близької відстані. Рівень захисту дозволяє легко чистити і стерилізувати пристрій з використанням води з температурою до 80 ° C і тиском до 30 бар. Замовнику також була надана водонепроникна труба для водопроводу із захисною кришкою, що забезпечує додатковий рівень захисту кабелів панелі ПК.

Результат

За останні 6 місяців на різних підприємствах з виробництва снеків в Північній Америці і Європі було розгорнуто понад 50 одиниць. Висока продуктивність панельного ПК перевершила очікування виробника снеків, які виступають в якості контролерів виробничої лінії, а водонепроникний корпус IP69K, що легко миється виявився стійким до інтенсивної очищення, необхідного на підприємствах харчової промисловості.

ПопереднійАвтоматичний контроль та тестування
НаступнийВбудоване апаратне рішення Advantech для керування даними