WISE-PaaS модернізує роботу на текстильному заводі за допомогою технологій IoT

WISE-PaaS модернізує роботу на текстильному заводі за допомогою технологій IoT

Для оптимізації ефективного виробничого потоку текстильна компанія на Тайвані створена ІТ-група, що відповідає за впровадження програм IoT. Потім компанія приєдналася до Advantech WISE-PaaS Alliance, щоб отримати доступ до найбільш високого технологічного супроводу. Вони використовували WISE-PaaS для розгортання додатків IoT в своїх зусиллях по створенню виробничого середовища «Індустрія 4.0» і більш інтелектуальних бізнес-практик.

Задача

У будь-який момент часу на виробництві текстильної компанії використовується до 2 000 текстильних візків. Ці візки перевозять матеріали або напівфабрикати з кімнати в кімнату. Раніше до кожної візку прикріплявся листок з рукописним описом. Цей традиційний метод обробки робив відстеження продукту надзвичайно складним. Крім того, проблема полягала в тому, щоб кожен візок матеріалів або напівфабрикатів потрапив на потрібну робочу станцію по обробці. Тому компанія хотіла інтелектуальне рішення для відстеження активів на своїх заводах. Вони також хотіли знайти рішення, яке допомогло б їм збирати технологічні дані, щоб підвищити ефективність виробництва.

Рішення

В рамках програми WISE-PaaS Alliance від Advantech текстильна компанія розгорнула систему відстеження візків на своєму підприємстві. RFID-мітки були прикріплені до кожної візку, а антена RFID-зчитувача була прикріплена до кожної машині або одиниці обладнання. Тепер, коли візок наближається, зчитувач радіочастотної ідентифікації (RFID) отримує ідентифікатор цієї візки зі свого тега і передає дані на шлюз даних ARK-1123. Використовуючи програмне забезпечення WISE-PaaS / RMM для віддаленого управління даними і пристроями, шлюз забезпечує передачу даних і безпеку пристроїв. WISE-PaaS також надає програмний інтерфейс додатків і служб, що відповідають обмеженням REST для легкої інтеграції з MES для електронних виробничих записів. Крім того, Microsoft Azure забезпечує обчислення і аналітику великих даних Інтернету речей. Найголовніше, платформа WISE забезпечує легкий доступ до різних платформ програмування і може бути інтегрована з існуючими управлінськими рішеннями для поліпшення якості продукції / послуг і бізнес-аналітики.

Електронні виробничі записи з підтримкою IoT і облік матеріальних активів

Функції системи стеження за візками на цьому текстильному заводі є двокомпонентними: одна з них полягає в створенні записів про виробництво матеріалів, компонентів і виробничих процесів, а інша - в системі стеження за візками. Система є типовим додатком IoT - це економічне рішення, яке поєднує в собі технологію радіочастотної ідентифікації (RFID) для впровадження електронного урядування та обліку матеріальних активів в реальному часі. WISE-PaaS забезпечує управління інтегрованими даними радіочастотної ідентифікації та управління візками для програмного інтерфейсу додатків і служб, що відповідають обмеженням REST, на зручній для користувача панелі моніторингу, забезпечуючи простий і інтуїтивний облік матеріальних активів. Ці інтегровані інструменти дозволяють користувачам легко і ефективно управляти виробничими записами. Це значно покращило ефективність виробничої лінії компанії, допомагаючи компанії досягти свого виробничої середовища «Індустрія 4.0» і підвищити конкурентоспроможність.

ПопереднійСистема управління виробництвом заморожених продуктів
НаступнийIBCON використовує рішення Advantech