IBCON використовує рішення Advantech  WebAccess для створення системи моніторингу заводського обладнання

IBCON використовує рішення Advantech WebAccess для створення системи моніторингу заводського обладнання

Вступ

Економіка Тайланду орієнтована на експорт і виробництво є головним двигуном економічного розвитку і зростання. Прагнучи залишатись конкурентоспроможними на світовому ринку, тайські виробники почали впроваджувати передові технології для модернізації власних виробничих потужностей і стратегій керування. В тому числі це використання систем SCADA для моніторингу обладнання, щоб полегшити переход до автоматизації виробництва. Однако більшість заводів мають обмежений простір для встановлення нових пристроїв. Крім того, виробничі потужності можуть дуже відрізнятись в залежності від продукції за розміром, умовами навколишнього середовища і простоті прокладання кабелів. Відповідно, успішна система моніторинга обладнання має бути достатньо компактною та гнучкою, щоб її можна було встановити в різних виробничих умовах.

Платформа Advantech WebAccess поєднує надійне обладнання з потужним програмним забезпеченням для створення інтелектуального рішення для бездротового моніторингу. Вирішуючи проблеми впровадження, це рішення дозволяє системним інтеграторам розробляти іноваційні системи, які можуть буть розгорнуті для різноманітних додатків без необхідності в значній конфігурації.

Системні вимоги

IBCON Co., Ltd - постачальник систем автоматизації і системний інтегратор, розташований в Таіланді, з більш ніж 20-річним досвідом роботи в галузі промислової автоматизації. Оскільки більшість заводів в Таіланді так само проводять моніторинг стану машин вручну, IBCON прагне допомогти виробникам підвищіти ефективність керування, розробивши систему моніторинга обладнання, що здатна автоматично збирати дані. Однак, щоб скоротити загальний час розробки, IBCON потребувала готової платформи на основі SCADA з інтегрованим апаратним та програмним забезпеченням.

Крім того, апаратне забезпечення рішення має включати модулі бездротового вводу / виводу для збирання машинних данных на основі кольору індикатору, щоб мінімізувати проводку та спростити установку. Також для сервера в якості шлюза для передачі даних до внутрішньої диспечерської був потрібен компактний, але надійний промисловий комп'ютер.

Що стосується програмного забезпечення, то платформа Advantech WebAccess / SCADA мала запропонувати інструменти для розробки додатків та підтримки віддаленого моніторинга і запису машинних даних, віддаленого доступу до даних, регулярних звітів про дані і тривожних сповіщеннь в режимі реального часу.

Опис системи

Advantech інтегрувала свої модулі бездротового вводу / виводу WISE-4050, вбудований комп'ютер автоматизації UNO-2473G і програмне забезпечення на основі браузера WebAccess / SCADA, щоб надати платформу рішеннь, яку було б легко розробляти, налаштовувати і розгортати. Використовуючи цю платформу, IBCON мала можливість швидко розробити іноваційну та економічно ефективну систему моніторинга заводського обладнання.

WISE-4050 від Advantech має 4 цифрових вхідних канали і 4 цифрових вихідних канали і в цей час є єдиним бездротовим модулем вводу / виводу, що є доступним на ринку. Наданння бездротових модулей дозволяє системним інтеграторам легко здійснювати збір даних без додаткової проводки та забезпечує гнучке розширення і модернізацію мережі. Модулі також мають функцію реєстрації даних з поміткою часу RTC для забезпечення точної передачі без втрати даних.

У порівнянні зі звичайними комп'ютерами для промислової автоматизації 4U, UNO-2473G від Advantech має відносно невеликий форм-фактор, що скорочує об'єм простору, необхідний для установки. UNO-2473G також відрізняється міцною конструкцією без вентилятора, широкою робочою температурою (-20 ~ 60 ° C) і можливістю швидкого відводу тепла, що робить його пристосованим для роботи в тяжких промислових умовах.

Програмна платформа Advantech WebAccess / SCADA - це 100% веб-рішення, оснащене багатими бібліотеками та інструментами розробки для створення унікальных анімованих графічних дисплеїв, графіків даних в режимі реального часу та звітів журналу даних / аварійних сигналів. Користувацький інтерфейс на основі HTML5 і інтелектуальна панель інструментів також надаються для полегшення міжплатформеного / міжбраузерного аналізу даних для інтелектуальних функцій керування, таких як керування розкладом та аналіз тенденцій. Оскільки платформа WebAccess / SCADA виступає в якості веб-сервера і може підтримувати до 1024 клієнтських пристроїв без додаткової ліцензії, користувачі можуть отримати доступ до платформи віддалено через будь-який браузер чи мобільний пристрій.

Для заводської системи моніторингу обладнання IBCON модулі WISE-4050 були налаштовані для бездротового збору цифрових сигналів від світлових індикаторів машини і передачі даних на комп'ютер UNO-2473G, встановлений з програмним забезпеченням WebAccess / SCADA. Потім менеджери можуть отримати доступ до даних машини з будь-якого місця і в будь-який час для централізованого керування і проведення моніторинга в режимі реального часу. Крім того, у випадку тривоги система була налаштована на автоматичне сповіщення відповідного персоналу.

Реалізація проекта

WISE-4050: Модуль бездротового вводу / виводу IoT з 4 цифровими входами і 4 цифровими виходами

UNO-2473G: Комп'ютер для промислової автоматизації з процесором Intel® Atom ™ / Celeron, 4 x GbE, 3 x mPCIe та 1 x HDMI / VGA

WebAccess Software: Професіональна версія, підтримує 600 операцій вводу / виводу, 600 внутрішніх тегов та 1024 безкоштовних клієнта.

Системна діаграма

Висновок

IBCON є давнім партнером Advantech та протягом багатьох років використовував різні продукти Advantech для розробки іноваційних систем промислової автоматизації. Останнім часом IBCON також стала VIP-членом виробників і системних інтеграторів Advantech - інтелектуального бездротового обладнання Advantech з потужним програмним забезпеченням, яке прощує установку і систему.

На сьогоднішній день система контролю заводського обладнання IBCON, оснащена програмною платформою Advantech WebAccess / SCADA, була прийнята відомим виробником автомобілей та провідним виробником шин. Через високий ступінь задоволенності клієнтів, яку ці виробники спостерігають післе впровадження системи моніторингу, обидві компанії планують продовжувативикористовувати рішення IBCON в майбутньому.

ПопереднійWISE-PaaS модернізує текстильний завод
НаступнийРішення для автоматизації виробництва існуючого машинного обладнання