Рішення для автоматизації виробництва існуючого машинного обладнання

Модернізація виробничих ліній до сучасного рівня технологічності.

Готові рішення та реалізовані проекти з використанням IOT-технологій >> Промислова автоматизація

Рішення для автоматизації виробництва існуючого машинного обладнання

Все більшій кількості підприємств необхідно перетворювати та модернізувати свої виробничі лінії до інтелектуального виробництва. Найбільша проблема для моніторингу обладнання підприємства полягає в тому - як завершити збір сигналів і встановити зв'язок між пристроями різних марок і різних типів. 

Цьому клієнту потрбувалось контролювати стан кожної з його машин, а також час включення / вимикання, обсяги виробництва та освітлювання стека. Без додаткових витрат на купівлю нових машин Advantech пропонує інтегріроване рішення, що забезпечує автоматизацію виробництва за допомогою існуючих машин.

Системні вимоги

Цей клієнт в основному виробляє точні прес-форми, стандартні деталі прес-форм та супутні продукти для лиття під тиском. Їх виробнича лінія налічує в загальному обсязі 19 верстатів від трьох різних брендів, та деякі з цих машин знаходяться в експлуотації понад 20 років.

Ретельного розгляду потребують наступні питання:

  • Машини різних виробників використовують різні протоколи зв'язку, що потребує перетворення протоколу.
  • Деякі старі машини не підтримують комунікаційні  інтерфейси, це означає,  що необхідно використовувати зовнішні дитчики.
  • В майстерні багато металевих предметів, які можуть створювати перешкоди сигналу, а також тісний пргостір незручний для проводки, тож  нова система повинна має бути простою та зручною.
  • Нова система повинна відстежувати стан різних марок і поколіннь верстатів, а також генерувати щоденні виробничі звіти, інтуїтивно відображати  використання обладнання  виробничої лінії і надавати інформацію для перемикання передач.

Опис системи

Замовник хотів контролювати робочий стан машин. Тим не менш, більшість старих машин не мають комунікаційних портів, а для тих,  що мають важко отримати протоколи зв'язку для постачальників. Таким чином, в датчиках були встановлені різноманітні прибори для збору сигналів, а ADAM-6250 використовувався для визначення стану машин (наприклад, робота, вимкнення, холостий хід, поламка) та індикаторів стека.

Модулі ADAM-6250 були встановленні на кожній машині. Конфігурація послідовного підключення була принята для підключення сусідніх модулей,  щоб мінімізувати проводку. Зібранні дані були потім агреговані на локальному комп'ютері автоматизації UNO-2184G.

Оскільки майстерня знаходилася далеко від центру керування, для передачі даних в диспечерську був використаний перемикач EKI-2525

Професійні сервісні інтегратори Advantech змогли переобладнати  машини, щоб дані сигналів можна було збирати за допомогою датчиків. Робочий стан машин може бути потім сопоставлений в звітах для огляду ефективності обладнання на місці.

Висновок

Advantech може запропонувати надійні, стабільні та економічно ефективні комплексні рішення, які включають  в себе модулі віддаленого вводу-виводу, комутатори та комп'ютери промислового рівня. Для цього клієнта система підвищила ефективність виробництва більш ніж на 30%. Крім того, система має механізм сигналізації та кнопку несправності,  що дозволяє контролювати  стан обладнання. Це сприяло своєчасному плануванню ремонту та технічного обслуговування  та тим самим збільшило термін служби обладнання і скоротило кількість відмов та економію більше ніж на 20% витрат на обладнання.

Обладнання, яке може бути використаним в цьому рішенні

Промисловий комп'ютер Advantech UNO-2184G на Intel® Core™ i7-2655LE з пасивним охолодженням и робочим діапазоном температур -40 ~ 70°C

Комп'ютер UNO-2184G

Вбудований комп'ютер Advantech UNO-2184G на Intel® Core™ i7-2655LE з 4ГБ ОЗУ, 3 відео і 4 мережевих інтерфейси

Промисловий некерований POE комутатор Advantech EKI-2525 5 портів 100-TX / 100-FX

POE Комутатор EKI-2525

Промисловий некерований 5-ти портовий Fast Ethernet комутатор Advantech EKI-2525 з POE або оптичним портом

MODBUS / TCP модулі введення-виведення аналогових і дискретних сигналів Advantech ADAM-6200 з інтерфейсом Ethernet

MODBUS/TCP модулі ADAM-6200

Сімейство модулів розподіленого вводу-виводу сигналів Advantech ADAM-6200 з інтерфейсом Ethernet і MODBUS / TCP