Рішення для автоматизації виробництва існуючого машинного обладнання

Рішення для автоматизації виробництва існуючого машинного обладнання

Все більшій кількості підприємств необхідно перетворювати та модернізувати свої виробничі лінії до інтелектуального виробництва. Найбільша проблема для моніторингу обладнання підприємства полягає в тому - як завершити збір сигналів і встановити зв'язок між пристроями різних марок і різних типів.

Цьому клієнту потрбувалось контролювати стан кожної з його машин, а також час включення / вимикання, обсяги виробництва та освітлювання стека. Без додаткових витрат на купівлю нових машин Advantech пропонує інтегріроване рішення, що забезпечує автоматизацію виробництва за допомогою існуючих машин.

Системні вимоги

Цей клієнт в основному виробляє точні прес-форми, стандартні деталі прес-форм та супутні продукти для лиття під тиском. Їх виробнича лінія налічує в загальному обсязі 19 верстатів від трьох різних брендів, та деякі з цих машин знаходяться в експлуотації понад 20 років.

Ретельного розгляду потребують наступні питання:

  • Машини різних виробників використовують різні протоколи зв'язку, що потребує перетворення протоколу.
  • Деякі старі машини не підтримують комунікаційні інтерфейси, це означає, що необхідно використовувати зовнішні дитчики.
  • В майстерні багато металевих предметів, які можуть створювати перешкоди сигналу, а також тісний пргостір незручний для проводки, тож нова система повинна має бути простою та зручною.
  • Нова система повинна відстежувати стан різних марок і поколіннь верстатів, а також генерувати щоденні виробничі звіти, інтуїтивно відображати використання обладнання виробничої лінії і надавати інформацію для перемикання передач.

Опис системи

Замовник хотів контролювати робочий стан машин. Тим не менш, більшість старих машин не мають комунікаційних портів, а для тих, що мають важко отримати протоколи зв'язку для постачальників. Таким чином, в датчиках були встановлені різноманітні прибори для збору сигналів, а ADAM-6250 використовувався для визначення стану машин (наприклад, робота, вимкнення, холостий хід, поламка) та індикаторів стека.

Модулі ADAM-6250 були встановленні на кожній машині. Конфігурація послідовного підключення була принята для підключення сусідніх модулей, щоб мінімізувати проводку. Зібранні дані були потім агреговані на локальному комп'ютері автоматизації UNO-2184G.

Оскільки майстерня знаходилася далеко від центру керування, для передачі даних в диспечерську був використаний перемикач EKI-2525

Професійні сервісні інтегратори Advantech змогли переобладнати машини, щоб дані сигналів можна було збирати за допомогою датчиків. Робочий стан машин може бути потім сопоставлений в звітах для огляду ефективності обладнання на місці.

Висновок

Advantech може запропонувати надійні, стабільні та економічно ефективні комплексні рішення, які включають в себе модулі віддаленого вводу-виводу, комутатори та комп'ютери промислового рівня. Для цього клієнта система підвищила ефективність виробництва більш ніж на 30%. Крім того, система має механізм сигналізації та кнопку несправності, що дозволяє контролювати стан обладнання. Це сприяло своєчасному плануванню ремонту та технічного обслуговування та тим самим збільшило термін служби обладнання і скоротило кількість відмов та економію більше ніж на 20% витрат на обладнання.

ПопереднійIBCON використовує рішення Advantech
НаступнийРішення для збору даних з IPC для датчиків температури