Штучний інтелект для екологічної програми

Штучний інтелект для екологічної програми

Вступ

Уряди та промислові підприємства усього світу підвищують стандарти переробки відходів. Великі обсяги зібраних відходів вимагають точного сортування матеріалів, від дрібних легких предметів (таких як кришки від пляшок) до складних сумішей матеріалів (таких як папір, пластик та метали). Також необхідно враховувати важливість сортування небезпечних побутових матеріалів. Але завдяки точній класифікації та розділенню відходів ми можемо подовжити строк служби сміттєспалювальних заводів, використовуючи повторно цінні матеріали та скорочуючи викиди парникових газів. Більш того, щорічно матеріали які можна переробити вартістю в мільярди доларів залишаються неутилізованими. Тому питання про те, як зменшити вплив на навколишнє середовище, є важливим для уряду та промисловості.

Центр перероблення відходів шукав високопродуктивне рішення зі штучним інтелектом (ШІ) промислового класу, яке би мало змогу успішно працювати в жорстких умовах. Клієнту було потрібно автоматизоване рішення для ідентифікації визначених матеріалів на лінії перероблення.

Системні вимоги

Центр перероблення відходів потребував рішення для ідентифікації та фільтрації різноманітних матеріалів на лінії перероблення, таких як скло, пластик, консервні банки та т. п.

Перероблювані матеріали поступають в центр, сортуються машинами, зсипаються в контейнери, а потім відправляються в кінцеві пункти призначення для перероблення.

Замовнику була потрібна допомога у створенні нового рішення для підвищення ефективності перероблення за рахунок прискорення ідентифікації та класифікації об'єктів. Для цього їм було потрібне промислове рішення на основі штучного інтелекту, що мало замінити попереднє, менш ефективне апаратне рішення.

Замовник потребував високопродуктивної процесорної системи, здатної вмістити одну карту GPU та дві 4-портові карти Power over Ethernet (PoE) для підключення восьми камер. Нове рішення ШІ вимагало високої обчислювальної здатності для обробки на місці. Обладнання для системи також мало успішно функціонувати в промислових, жорстких умовах заводу з перероблення відходів.

Об'єднання продуктів MIC-770 + MIC-75G20 від компанії Advantech було найкращим варіантом для задоволення вимог замовника до високопродуктивних обчислень на границі.

Опис системи

Для цього проекту в MIC-770 та MIC-75G20 від Advantech встановлені процесори Intel 9-го покоління та високопродуктивні карти GPU від NVIDIA. Разом вони забезпечують один з найкомпактніших IPC на ринку та ідеально відповідають вимогам ШІ для відеоспостереження. MIC-75G20 є модулем розширення GPU та містить одну високопродуктивну карту GPU та одну 4-портову карту фрейм-грабера PoE, підключену до чотирьох камер PoE.

Додавши 4-портовий PoE в MIC-770, вісім камер змогли захоплювати більшу кількість відеоданих.

Велика кількість зображень може бути захоплена і оброблена картою GPU та проаналізовано користувацькою моделлю ШІ для ідентифікації та класифікації об'єктів.

Потім інструкції поступають на головний контролер через MIC-770, що являє собою компактний вбудований комп'ютер, який виступає в якості модуля зі слотом розширення. Інструкції точно вказують роботизованим маніпуляторам, що потрібно взяти та перемістити у вказану область. Всі дії виконуються з великою швидкістю, що дозволяє системі обробляти більше 80 предметів за хвилину.

Реалізація проекту

В якості окремих компонентів використовувались MIC-7700Q + MIC-75G20 з картою NVIDIA GPU + PCIe-1674 + 4-портовий модуль PoE. Вимоги включали високопродуктивну процесорну систему, здатну вмістити одну карту GPU та вісім портів для камер Power over Ethernet (PoE). ПК Advantech серії MIC-7000 відповідали цим вимогам завдяки високопродуктивній обробці, багатому спектру інтерфейсів вводу/виводу та здатності гнучко розширюватись за рахунок i-модулів.

Системна діаграма

Основні моменти:

  • Високопродуктивна система
  • Підходить для роботи в жорстких умовах з вібрацією
  • Можливість установки графічного процесора та карти плагінів
  • Швидкий час виконання замовлення
  • Потужна технічна підтримка

Висновок

Компанія Advantech мала в своєму арсеналі необхідне обладнання, а також підготувала додаткові деталі для більш швидкого ремонту.

Використовуючи обладнання Advantech для створення автоматизованого рішення зі штучним інтелектом клієнт покращив весь свій процес, підвищив ефективність та точність сортування. Крім того, завдяки обладнанню призначеному для промислових умов замовник не турбувався про правильне функціонування рішення в суворому промисловому середовищі.

ПопереднійSOM-6883 в медичному обладнанні
НаступнийДезінфекція приміщень за допомогою роботів