SOM-6883 в медичному обладнанні

SOM-6883 в медичному обладнанні

Вимоги до систем ультразвукової діагностики (УЗД)

Ефективні медичні системи ультразвукової діагностики (апарати УЗД) завдяки точним та якісним зображенням прискорюють постановку діагнозу та допомагають лікарям приймати правильні та оперативні рішення по лікуванню пацієнтів. Для цього ультразвуковим апаратам потрібна виключно висока продуктивність обробки графіки та її наступної візуалізації. Окрім цього для адаптації до змінюваних медичних сценаріїв та тенденцій потрібна не тільки зручність використання, але й легкість переміщення такої апаратури.

Задача

В апаратах УЗД високого класу з високою обчислювальною продуктивністю як правило, використовується програмована вентильна матриця (FPGA), графічні карти чи модулі прискорювачів штучного інтелекту (ШІ). Для забезпечення високої обчислювальної та графічної продуктивності конструкція системи ускладнюється та стає більш вартісною через додаткову інтеграцію ядра GPU чи VPU. Більш того, через прагнення до екстремальної продуктивності ці системи неминуче зустрінуться із проблемами розсіювання тепла. Зазвичай ці проблеми лягають на плечі рішення для охолодження. Однак сучасні стильні ультразвукові апарати мають вкрай обмежений простір для розміщення охолоджувальних пристроїв і, крім того, повинні бути максимально безшумними для роботи в умовах лікарні.

Таке поєднання обмежень та вимог створює наступні проблеми:

  • Додаткові витрати на інтеграцію апаратного та програмного забезпечення призводять до високих витрат на розробку, що збільшує ціну обладнання.
  • Незважаючи на обмежений простір, ці рішення, крім точності, вимагають ще й високої надійності.
  • Звичайні теплові модулі, надто великі для компактних пристроїв, занадто гучні для використання в медичних установах та погано підходять для мобільних ультразвукових апаратів.

Чудова продуктивність SOM-6883 та технологія QFCS

Система на модулі SOM-6883 від Advantech забезпечує чудову обчислювальну та графічну продуктивність завдяки процесорам Intel® Core™ 11-го покоління (Tiger Lake-UP3) та 96 виконавчим блоками графічного процесора з Intel iRIS® Xe. У порівнянні з попередніми поколіннями процесорних плат, SOM-6883 дає триразове збільшення графічної продуктивності та дворазове збільшення результатів тестів моделі ШІ без використання додаткової відеокарти. Крім того, технологія охолодження QFCS (Quadra Flow Cooling System) від компанії Advantech, з низькопрофільними та малошумними функціями дозволяє використовувати всю потужність TDP для забезпечення 100% продуктивності.

Ця модель пропонує не тільки визначну продуктивність, але й оперативну пам'ять DDR4, надшвидкісний інтерфейс PCIe Gen4 (16 Гбіт/с), інтерфейс USB 4 Type-C та інші вдосконалені входи/виходи. Рішення на основі SOM-6883 від компанії Advantech відкриває шлях для створення більш тонких та стійких до вібрації систем замовника.

Компактна 95 x 95 мм (3,74 "x 3,74") процесорна плата SOM-6883 від компанії Advantech є ідеальним рішенням для ультразвукових діагностичних апаратів медичного призначення.

Рішення Advantech

Процесор у цій потужній компактній платі повністю задовольнив вимоги клієнтів, забезпечуючи власну обчислювальну/графічну продуктивність і підключення дисплеїв з SDR при високій роздільній здатності в 8K. Крім того, система на модулі SOM-6883 підтримує діагностику на основі штучного інтелекту без використання додаткової відеокарти.

Ці можливості SOM-6883 спрощують розробку, знижують витрати та прискорюють виведення ультразвукових систем на ринок. Advantech надала професійні послуги з проектування та консультантів щодо цілісності сигналів, електромагнітної сумісності (ЕМС), налаштування BIOS та готові до використання програмні утиліти. Набір інструментів Edge AI Suite від Advantech надав зручне середовище для вибору SKU плат, а також понад 100 перевірених модулів ШІ із перетворювачами.

Запатентоване компанією Advantech теплове рішення QFCS сумісне зі стандартами тензодатчиків Intel®. Це безшумне, тонке та легке рішення ефективно відводить тепло від процесора та легко адаптується до потреб клієнтів. У поєднанні з SOM-6883 компактний QFCS товщиною всього 26 мм (1,02″) забезпечує відмінну продуктивність із мінімальним рівнем шуму, що не перевищує 45 дБ, і повністю підходить для застосування в медичних закладах.

Ключові особливості

  • Потужні 4-ядерні процесори Intel® Core™ 11 покоління з низьким енергоспоживанням, не більше 28 Вт;
  • Чудова графіка та штучний інтелект з Intel® iRIS Xe Graphics G7 та 96 виконавчими блоками графічного процесора;
  • Низькопрофільна плата зі стійкою до вібрації пам'яттю на нижній частині плати;
  • Чотири незалежні дисплеї 4K (до двох 8K);
  • Порт USB 4 Type-C slim I/O та Thunderbolt, що налаштовується;
  • Надшвидкісне розширення вводу/виводу: PCIe Gen4 (16 Гбіт/с), USB 3.2 Gen2 (10 Гбіт/с), 2.5GbE Slim;
  • Безшумне рішення відведення та розсіювання тепла QFCS.

Висновок

Компанія Advantech використовує послуги з проектування апаратного та програмного забезпечення для створення інноваційних продуктів для медичних програм. Ми прагнемо допомогти клієнтам адаптуватися до AIoT та скоротити час виходу на ринок.

ПопереднійАдаптивна система управління дорожніми сигналами
НаступнийРішення зі Штучним інтелектом для екологічної програми