Інтелектуальна система збору і динамічного зважування вантажівок з промисловим шлюзом

Інтелектуальна система збору і динамічного зважування вантажівок з промисловим шлюзом

Вступ

Перевантаження транспортних засобів в Китаї надзвичайно розповсюджено, що викликає серйозні проблеми з безпекою руху на дорогах і для мостової інфраструктури. З поступовим скасуванням стаціонарних платних станцій на національних дорогах високої якості, стратегії виявлення перевантажених транспортних засобів, зменшення впливу навантаження на автомагістралі та мости і мінімізація видатків на технічне обслуговування стали актуальною проблемою для відповідних органів влади. Щоб вирішити ці проблеми, компанія Guangzhou New LX Electronic Technology Co., Ltd., яка відповідає за впровадження систем електронного збору плати за проїзд (ETC) на дорогах в Китаї, потребувала рішення, яке би допомогло підтримувати масовий збір і передачу даних, роспізнавання номерних знаків і сучасні обчислення для обробки в реальному часі. Крім того, рішення необхідно було інтегрувати з динамічними системами зважування, вже встановлених на шосе, для вимірювання ваги транспортного засобу під час руху.

Рішення

Вбудовані комп'ютери відіграють важливу роль в забезпеченні стабільної роботи. Відповідно, враховуючи вимоги до рішення, нова технологія LX Electronic Technology в Гуанчжоу використала промисловий пограничний шлюз Advantech на базі архітектури UNO-2484G x86, що служить вбудованим обчислювальним рішенням для сбору даних і управління зважуванням транспортних засобів. Шлюз UNO-2484G - це добре захищена операційна система на базі процесора Intel® Core™ i7, яка забезпечує високопродуктивні обчислення. Вбудований контролер Intel® i210 Ethernet і 8 ГБ пам'яті забезпечують управління на основі вводу/виводу і зручність роботи. Витривале шасі системи захищає від вібрації, а модульна конструкція забезпечує гнучку конфігурацію для широкого спектру застосувань.

Для цього додатку UNO-2484G бул інтегрований з чотирма камерами і системою зважування транспортного засобу, яка оснащена п'єзоелектричним кварцевим датчиком для вимірювання ваги осей автомобіля і загальної ваги. Якщо виявляється, що автомобіль перевантажений, камери автоматично знімають зображення і відправляють їх на шлюз UNO-2484G для завантаження на централізований сервер, щоб включити дистанційний моніторинг в режимі реального часу. Крім того, було впроваджено програмне забезпечення Advantech для віддаленого управління пристроями WISE-DeviceOn, яке забезпечує точність інформації і знижує витрати на утримання робочої сили, полегшуючи віддалений моніторинг, автоматизовану підтримку і інтелектуальне управління.

Особливості рішення:

  • Вбудована операційна система підвищеного захисту забезпечує стабільну роботу
  • Програмне забезпечення DeviceOn забезпечує легке віддалене управління
  • Покращене зважування транспортних засобів і ефективність збору сплати за проїзд
ПопереднійОновлення Massive Bus System в Стокгольмі
НаступнийІнтелектуальне рішення для австралійських міжміських залізничних потягів