Інтелектуальна система управління водопостачанням і моніторингу

Інтелектуальна система управління водопостачанням і моніторингу

Вступ

В епоху «Інтернету речей» стало можливим створення системи управління водопостачанням і моніторингу насосної станції. Так, насосні станції є важливими складовими водопровідної мережі, забезпечують працездатність системи водопостачання, а також відтік рідини в сезон паводків, тим самим захищаючи людей від повеней. Сучасні технології дозволяють скоротити ресурси на експлуатацію системи водопостачання та реалізувати безпілотний контроль її працездатності. Впровадження системи управління водопостачанням дозволяє моніторити роботу насосної станції, а також фіксувати показники ефективності роботи, що є джерелом інформації при обслуговуванні обладнання та підвищує ефективність управління системою.

Можливості системи

  • Передача даних через GPRS, регулярне завантаження даних в централізовану диспетчерську.
  • Події мають власну шкалу часу з синхронізацією часу NTP
  • Підтримується функція надсилання даних на кілька адрес.
  • Захист даних при порушенні цілісності зв'язку, а також заповнення втраченої інформації при усуненні неполадок.
  • Дистанційні контроль стану та оновлення системи.

Опис системи

Відкрита системна архітектура ADAM-3600 дозволяє легко створювати систему віддаленого зв'язку GPRS, вбудований введення / виведення можна використовувати для контролю таких параметрів як сила струму, напруга і частота, а також стану пуску / зупинки насоса, тиску і швидкості течії на вході /виході, рівня і якості води на виході та впускному клапані. Вбудована операційна система Linux реального часу може використовуватися для калібрування часу через локальну мережу або GPS. ADAM-3600 також оснащений SD-картою, яка зберігає дані і запобігає втраті інформацію при порушеннях зв'язку, а також забезпечує відновлення даних. ADAM-3600 має ПО iRTU Studio для віддаленого налаштування, удосконалення та оновлення системи, що значно скорочує витрати на обслуговування.

Склад проекту

  • ADAM-3600-C2G: бездротовий інтелектуальний віддалений термінал введення/виведення: 8AI / 8DI / 4DO / 4-Slot Expansion Wireless Intelligent RTU
  • Advantech WebAccess: SCADA система браузерного типу
  • IPC 610H: промисловий ПК з LED – індикацією на передній панелі

Архітектура системи

ПопереднійПК UTC-520 підвищує ефективність обладнання з переробки відходів
НаступнийІнтелектуальні системи прокату велосипедів в системі міського транспорту